SLIIT COMPUTING

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Наша задача, щоб залучити блискучі уми, просувати кордону знань, стимулювання інновацій і творчості і виховувати майбутніх лідерів в усіх галузях освіти та промисловості

Як зізнається Комісією з університетським грантам відповідно до Закону про університети, SLIIT була створена в 1999 році для навчання та підготовки ІТ-фахівців. В останнє десятиліття, SLIIT Обчислювальний разом з Шрі-Ланки Інституту інформаційних технологій (SLIIT) став одним з провідних приватних установ Шрі-Ланки в підвищенні, присвячених служінню нації, і за її межами.

Зарахування та студентів служба

Якщо вам потрібна допомога в застосуванні вчитися в SLIIT Computing, потрібно більше інформації або у вас є питання про ваш зарахуванні - ми тут, щоб допомогти. Зв'яжіться з поділом SLIIT Обчислювальні навчальної роботи. Ми допоможемо Вам з чим вам потрібно.

Ми надаємо інформацію, консультації та рекомендації по ряду питань: навчальний, реєстрації, фінансової, кар'єрі, позабюджетних навчальної діяльності.

Якщо вам потрібні будь-які послуги, ми знаходимося на 13-му поверсі в кампусі метро. У нас є ряд контактів для вашої зручності

Інформація для студентів

Студенти видаються студентський керівництво по реєстрації. Студенти видаються інформацію модуль на першій сесії викладав для кожного модуля зацікавленого включити результати модуль навчання, викладання розклад, списки читання і вимоги до оцінки (задачі, довжину оцінки, рука в заходах) координатор підтримання регулярного контакту з лідерами модуля для забезпечення гладкою адміністрація звичайно.

Студентське Життя

Як студент SLIIT Computing, ви будете приєднання динамічною, цікавою та різноманітною спільнота, де ви будете зустрічатися з новими людьми, набувають довічний навички та отримувати підтримку, щоб домогтися успіху в університеті та за його межами.

SLIIT Обчислювальні студенти тут з причини, - і якщо ви станете одним, не тільки ви будете вчитися в найсучасніших та інноваційних інституту, ви також будете мати нескінченні можливості, щоб зробити свій слід, брати участь в університетському житті, любите свій час, і підробити захоплюючий і динамічний кар'єру.

SLIIT Com Інтерактивний клуб (SCOM-ІК)

SLIIT Com Інтерактивний клуб (SCOM-IC), створена в 2010 році студент Інтерактивна суспільство, яке представляє весь бакалавра Інформаційні технології в студентській популяції. Це було встановлено з метою сприяння бакалавра в області інформаційних технологій ступінь програми поряд з SLIIT для промисловості з цілями

Сприяння бакалавра в області інформаційних технологій ступінь програми поряд з SLIIT для промисловості. Обмін знаннями та ресурсами між студентами та експертами в галузі. Уявіть останні тенденції та технології в суміжних областях. Поділіться необхідні м'які навички, необхідні для успішного зіткнутися з конкурентного середовища на сучасному ринку праці Для просування і організують культурні та громадські заходи.

Розташування

Коломбо

SLIIT Computing

Address
No. 371, Duplication Road
Коломбо, Західна провінція, Шрі-Ланка
Телефон
+94 11 7 543600