Umeå University Faculty of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Уже більше півстоліття Університет Умео розвивається як головне місце вищої освіти в північній частині Швеції. Протягом всієї нашої гордої історії ми залишалися прагненні забезпечити навчально-дослідницьку середу світового класу, що характеризується досконалістю, інноваціями, відкритістю та різноманітністю.

  • Формально заснована в 1965 році
  • 34 тис. Студентів
  • Представлено 60 національностей
  • 40 міжнародних програм ступеня
  • UID оцінюється як найкраща школа дизайну у світі
  • Більше 900 біржових угод
rawpixel / Unsplash

Факти і цифри

Ви знали, що університет Умео став п'ятим університетом Швеції? Це було здебільшого досягнуто маркетинговими зусиллями Госто Скагланд, місцевого політика та члена шведського парламенту з 1940-1970 років.

  • Формально заснована в 1965 році
  • 33979 навчаються студенти
  • Більше 60 національностей

Політикам довелося вибирати між Херносанда і Умео. Вони вирішили в Умео в 1963 році, змінивши курс історії міста.

У 1956 р. Це була стоматологічна школа, яка вела шлях до вищої освіти в Умео. У 1958 році Умео розпочав навчання в лікарні. А в 1963 році було прийнято рішення про створення університету в Умео, а університет Умео був відкритий 17 вересня 1965 року тодішнім королем Густавом В.І. Адольфом.

Протягом 1965 р. Їх було всього близько 2000 студентів. Сьогодні загальна кількість студентів - у тому числі на аспірантурі - становить близько 32 000. Багато хто з цих студентів проводять курси за допомогою дистанційної освіти або онлайн-навчання. Крім того, в університеті працюють 2 113 вчителів та дослідників.

Марсело Лейл / Unsplash

Бачення та стратегії

Університет Умео має на меті зберегти міцну міжнародну позицію як одного з провідних університетів Швеції та розвинутиме взаємодію між дослідженнями, освітою, співпрацею та інноваціями, що викличе межі та відіграє вирішальну роль у регіональному розвитку.

Студенти та співробітники матимуть унікальні можливості для професійного та особистого розвитку, одночасно надаючи суспільству нові знання та творчі люди як на місцевому, так і на глобальному рівні.

Розташування

Умео

Umea University Faculty of Medicine

Веб-сайт
Телефон
+46 90-786 50 00

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: