Umeå University - Faculty of Science and Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Умео університет був заснований в 1965 році і є п'ятим найстарішим у Швеції університетом. Сьогодні ми маємо сильну міжнародну та мультикультурну присутність зі студентами, викладачами та дослідниками з усього світу. Будучи одним з провідних всеосяжних університетів нації, ми живемо з ентузіазмом, творчістю та свіжими ідеями.

Ми постійно прагнемо стати одним із Скандинавії та найкращих європейських умов для освіти , досліджень та участі громад, що відповідає проблемам постійно зростаючого світового суспільства.

Наші кампуси

Кампус університету Умео Умео - головний кампус і за зразком після американської кампусної моделі. Отже, практично всі курси та програми, які викладаються англійською мовою, проходять у Campus Umeå або в суміжній університетській лікарні.

Кампус Умео

Є фактично два кампусу у Umeå, найбільшому місті у північній Швеції. Кампус Умео - головний університетський містечко та орієнтований центр університету Умео, і переважна більшість курсів та програм проходять у багатьох будівлях та приміщеннях. Університетська бібліотека з його 1,2 млн. Томів та університетом Universum, центром кампуса, з його пабами, кафе, ресторанами, книжковим магазином, студентами і т. Д. Також розташовані на кампусі Умео

Кампус мистецтв Умео

Кампус мистецтв Umeå (кампус konstnärligt) - наразі в стадії розробки - розташований на східній частині міста біля мальовничих берегів річки Умео і знаходиться в декількох хвилинах ходьби від Кампус Умео. Тут розміщуються Інститут дизайну Умео, Академія образотворчих мистецтв Умео та Школа архітектури Умео. HUMlab-X також отримав місце в цьому кампусі мистецтв разом з Більдмузетом, музеєм сучасного мистецтва та візуальної культури університету Умео.

Інтернет-освіта

Окрім навчання в університеті, тисячі людей, які навчаються на широкому виборі курсів та програм дистанційного навчання, мають гнучкість насамперед навчатись у своїх домашніх умовах.

Розташування

Умео

Address
Campus Umeå
Petrus Laestadius väg

SE-901 87 Умео, Повіт Вестерботтен, Швеція