Stockholm University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Факультет наук Stockholm University є найбільшим науковим факультетом Швеції і входить у сотню кращих наукових факультетів у світі за рейтингом Шанхая. Факультет пропонує вищу освіту в ряді програм та курсів, на рівні магістра понад 30 навчальних програм видаються англійською мовою.

Чому навчатися на найбільшому науковому факультеті Швеції?

Наукові дослідження включають у себе все, від вивчення найдрібніших компонентів речовини до відкриття та аналізу міжзоряних явищ. Але в цьому є більше, ніж дослідження.

Поєднання наукових досліджень з вивченням мов, економіки чи навіть спілкування може зробити ваші компетенції та профілем більш привабливими для ринку праці. Stockholm University пропонує студентам таку можливість завдяки широкому спектру курсів соціальних та гуманітарних наук. Вчені та математики знаходяться на найрізноманітніших робочих місцях у фінансових аналітиків, слідчих, авторів, консультантів, продавців чи керівників проектів у багатьох різних сферах. Широкий спектр курсів, що пропонуються, як в науці, так і в інших сферах, а також можливість вибрати найбільш підходящий для вас напрямок - з додатковою можливістю пізніше змінити трек або доповнити навчання новою темою - збільшують ваші шанси на успіх на ринку праці.

Вчені та математики по всьому світу працюють з майбутнім. Це може полягати у створенні більш надійних прогнозів погоди, розробці нових і кращих ліків, покращенні захисту навколишнього середовища або створення здорових продуктів харчування. У міжнародному опитуванні про можливості працевлаштування випускників університетів Stockholm University найвищий у Швеції, другий у Скандинавії та 62 у всьому світі.

Факультет пропонує як програми, так і курси на рівні бакалаврату та аспірантури англійською мовою. Загальний рівень володіння англійською мовою в Швеції дуже високий згідно з Індексом володіння англійською мовою. Швеція займає перше місце в топ-5 з моменту запуску індексу шість років тому і тричі займає перше місце. Окрім загального рівня володіння англійською мовою, Stockholm University має міжнародний викладацький та науково-дослідний персонал та багаторічний досвід викладання курсів англійської мови.

Наші курси тісно пов'язані з поточними дослідженнями, проведеними на науковому факультеті, і більшість наших викладачів є активними дослідниками. Дивіться більше інформації про наші міжнародні магістерські програми.

Життя як студентка в Стокгольмі

Стокгольм - столиця Швеції та один із найвизначніших академічних центрів на півночі Європи. Місто складається з декількох островів і оточений водою. Вода настільки чиста, що насправді можна купатися посеред міста. Влітку сонце ніколи не заходить повністю, і люди збираються у відкритих барах, ресторанах та парках, щоб насолодитися світлом та помірним кліматом. У зимовий час часто можна кататися на ковзанах посеред міста.

Стокгольм пропонує вищу освіту за найвищим міжнародним стандартом у відомих університетах та університетських коледжах, включаючи такі відомі інститути, як Каролінський інститут, Королівський технологічний інститут KTH, Стокгольмська школа економіки та Stockholm University .

Протягом багатьох років не менше дванадцяти лауреатів Нобелівських лауреатів були активними в цих університетах та університетських коледжах, у галузі фізіології та медицини, фізики, економіки та хімії.

Розташування

Östermalm

Address
Universitetsvägen,10 A
106 91 Östermalm, Стокгольм, Швеція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MSc
Цей навчальний заклад також пропонує: