Stockholm School of Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Унікальна бізнес-школа

Стокгольмська школа економіки (SSE) - це провідна бізнес-школа в Північній Європі з унікальною мережею ділових кіл, приватним фінансуванням та малою залежністю від державної підтримки. Більше століття SSE виховала талановитих жінок та чоловіків для лідерських позицій у бізнесі та у державному секторі.
SSE пропонує бакалавр та магістерські програми разом з високо оціненими програмами Ph.D., MBA та Executive Education. У програмах різних рівнів зареєстровано близько 2000 студентів.

Співпраця з бізнес-спільнотою

SSE була заснована в 1909 році за ініціативою корпоративного світу і розвивалася в тісному діалозі з промисловістю та суспільством в цілому. Оскільки глобалізація прискорюється і виникають нові виклики, тісні зв'язки з бізнес-лідерами, політиками, політиками та експертами стають основою для відмінних досліджень. Шведська ділова спільнота та школа підтримували тісні зв'язки. На сьогоднішній день SSE налічує понад 100 корпоративних партнерів.

Міжнародні мережі

SSE заслужив репутацію передового досвіду, як у Швеції, так і у всьому світі. Школа співпрацює з рядом провідних вищих навчальних закладів у всьому світі. У 1999 році SSE стала першою бізнес-школою в Швеції, яка отримала провідну міжнародну акредитацію у бізнес-школі EQUIS та підтримувала акредитацію. Це засвідчує, що всі основні види діяльності SSE, як навчання, так і дослідження, відповідають найвищим міжнародним стандартам. Крім того, SSE є єдиним в Швеції інститутом CEMS (Глобальний альянс з менеджменту освіти) та PIM (Партнерство в міжнародному управлінні).
SSE є також єдиним представником Північної Європи в ICEDR (Міжнародний консорціум з досліджень з питань виконавчого розвитку), суспільство, що складається з 25 провідних бізнес-шкіл (Гарвардський університет, MIT, Wharton та інші) бізнесу та 40 провідних корпорацій (ABB, Deutsche Bank , Unilever, Ericsson згадують декілька) у світі.

Вища освіта на SSE

Виконавче вищу освіту IFL у SSE є дочірньою компанією SSE, яка пропонує програми відкритої реєстрації та індивідуальних програм для ключових фахівців приватних підприємств та державного управління. Виконавче виховання IFL на SSE пропонує програми розвитку найвищої якості, спрямовані на підвищення конкурентної сили фірм, організацій та окремих осіб.

Розташування

Стокгольм

Address
Stockholm School of Economics
Sveavägen 65

Стокгольм, Стокгольм, Швеція
Веб-сайт
Телефон
+46-8-736 90 00

Акредитації

EFMD Equis Accredited