Mälardalen University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Mälardalen University ( MDH ) розташований у густонаселеному та розширеному регіоні навколо озера Меларен, приблизно за годину на поїзді зі Стокгольма та аеропорту Арланда. Більшість студентів університету проходять курси в одному з двох центрів розташованих кампусів в Ескільстуна та Вестерос.


MDH проводить відмінні дослідження в галузі майбутньої енергетики та вбудованих систем спеціалізації та видатних досліджень у галузі охорони здоров'я та соціального забезпечення, а також технологічних та інженерних спеціалізацій з інновацій та реалізації продукції.

Основне завдання встановлених наукових напрямків освітніх наук та математики, економіки промисловості та управління, а також досліджень трудового життя полягає в тому, щоб забезпечити базу досліджень для кожного предмету навчання на рівнях першого та другого циклів.


MDH характеризується тісним партнерством з бізнесом та громадським сектором у регіоні, що робить наш університет привабливим для студентів - та наших студентів привабливим на ринку праці. Близько 85% наших студентів мають роботу протягом року після закінчення навчання.


MDH є екологічно сертифікованою та визначає пріоритетність сталого розвитку громади у всіх його діяльності.


Чому тут навчаються?

  • Співпраця, яку ви отримаєте від нашої освіти, характеризується високою якістю та тісним контактом з дослідженнями, між студентами, а також між студентами та викладачами. Mälardalen University добре відомий нашою співпрацею з навколишнім суспільством, і ми знаємо, що наші студенти привабливі на ринку праці. Понад 84% наших студентів працевлаштовано у своїй галузі навчання протягом першого року після їх закінчення. Завдяки якісній освіті та співпраці з державним сектором, компаніями та галуззю ми готуємо вас до трудового життя. Наші навчальні програми розроблені у співпраці з роботодавцями і постійно оцінюються ними, що допомагає співставити наші програми та курси з потребами професійного світу. Багато транснаціональних компаній, таких як ABBand Volvo, розташовані неподалік від Eskilstuna і Vesterter, і наші студенти отримують від цього користь.

Міжнародна атмосфера Ви почуєте себе як вдома в Mälardalen University , і перебувати тут більше схоже на те, щоб бути частиною міжнародної спільноти, ніж у певній країні. Mälardalen University має міжнародну атмосферу, в якій навчаються студенти та співробітники з усього світу. У нас також є університети-партнери в сорока країнах світу, і студенти, і співробітники мають чудові можливості провести деякий час в одному з цих інших місць навчання.

· Важлива підтримка та діяльність Університет пропонує велику кількість навчальної допомоги нашим студентам, серед іншого, у формі курсів з методики навчання та спілкування. До кінця навчальної програми ми також пропонуємо консультації з питань кар'єри. Студентський союз організовує безліч соціальних заходів і пропонує цінну підтримку, особливо для наших іноземних студентів.

· Хороше житло Ми допомагаємо нашим студентам знайти місце для проживання в Ескільстуні або в Вестерорі. Протягом семестрів з понеділка по п'ятницю ми також пропонуємо безкоштовні автобусні поїздки між містами, як для студентів, так і для персоналу.

· Відмінне обладнання у вашому розпорядженні . Сучасні зручності та яскраві будівлі, які були побудовані спеціально для університету. Є багато лекційних залів і місць для зустрічей для студентів, але також приємні двори та спокійні навчальні зали. Є багато комп'ютерних робочих станцій, які можуть використовувати наші студенти, а також доступ до бездротової мережі для ноутбуків.

· Високоякісне навчання, засноване на дослідженнях. Для нас, звичайно, є зв'язок між нашою освітою та нашим дослідженням. Наші студенти отримують хороші уявлення про світ дослідження та останні знахідки.

· Освіта із зосередженням на працездатності. Будучи студентом Mälardalen University ви будете привабливими на ринку праці. За допомогою високоякісної освіти та співпраці з навколишньою громадою ми готуємо вас до трудового життя. Наші навчальні програми розроблені у співпраці з роботодавцями та постійно оцінюються ними, що допомагає адаптувати наші програми та курси до вимог ринку праці. Наші студенти постійно тісно контактують зі своїми колегами, вчителями, дослідниками та майбутніми роботодавцями, і багато наших навчальних закладів мають практичні елементи. Це може бути у формі, наприклад, студентів, які складають свої ступіньові проекти спільно з компанією або університету, запрошуючи представників бізнесу як гостьових викладачів.

· Відстань у межах студентів університету часто оцінює той факт, що легко вступати в контакт з професорами, а також неформальна обстановка в MDH . Бакалаври, студенти-доценти та професори часто зустрічаються в контексті різних проектів. Ми цінуємо це, коли студенти беруть активну участь у своїй освіті, і тому заохочують вас максимально використати час свого навчання.

Розташування

Ескілстуна

Mälardalens högskola

Address
Mälardalen University
Västerås, Högskoleplan 1
Eskilstuna, Drottninggatan 12

Ескілстуна, Повіт Седерманланд, Швеція
Веб-сайт
Телефон
+46 21 10 13 00

Norrmalm

Address
Högskoleplan,1
722 20 Norrmalm, Västmanland County, Швеція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія