Lund University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Lund University - Шведський Lund University з найвищим рейтингом

Lund University був заснований у 1666 році і послідовно входить до числа кращих університетів світу (92 місце у світі та провідний університет Швеції, рейтинг QS World University, 2019).

Університет має 40 000 студентів та 7 400 працівників та пропонує понад 100 магістерських програм та 8 програм бакалавра, які викладаються англійською мовою .

Лунд - найбільш привабливий навчальний пункт Швеції. Університет пропонує один із самих широких програм та курсів у Скандинавії на основі міждисциплінарних та найсучасніших досліджень. Ступінь з Lund University є визначною якістю як у Швеції, так і за кордоном.

Тематичні області

Наші вісім факультетів та багато спеціалізованих дослідницьких центрів пропонують освіту в наступних галузях:

 • Архітектура
 • Бізнес, економіка
 • Зв'язок
 • Інженерія
 • Навколишнє середовище
 • Чудово
 • Гуманітарні науки, мови
 • Міжнародні дослідження
 • Закон
 • Медицина
 • Наука

Вивчення можливостей для іноземних студентів

Lund University пропонує понад 100 магістерських програм та 8 програм бакалавра англійською мовою , а також понад 1000 безкоштовних курсів, які викладаються англійською мовою.

Знайдіть свою ступінь програми: www.lunduniversity.lu.se/programmes

Періоди застосування

Основний термін подання заявок для іноземних студентів - з середини жовтня до 15 січня для всіх програм, що починаються з осені семестру (серпень) кожного року. Невеликий вибір програм також приймає заявки протягом червня-серпня на дату початку весняного семестру (січень).

Як подати заявку на навчання: www.lunduniversity.lu.se/apply

Вартість навчання

Студенти, які є громадянами країн за межами ЄС / ЄЕЗ та Швейцарії, як правило, зобов'язані платити за навчання. Вартість навчання не поширюється на громадян ЄС / ЄЕЗ. Інформацію про плату за навчання окремих програм див. На веб-сайті www.lunduniversity.lu.se/programmes

Стипендіальні можливості

Студенти, які є громадянами країн за межами ЄС / ЄЕЗ, можуть подати заявку на отримання стипендії після подання заявки на навчання з нами. Стипендії нагороджуються на підставі академічних достоїнств, а не фінансової ситуації.

Дізнайтеся більше про можливості стипендії: www.lunduniversity.lu.se/scholarships

Дослідження

У місті Лунд є понад 30 провідних світових дослідницьких середовищ. Він є місцем розташування двох найбільших дослідницьких центрів в Європі: MAX IV (відкритий у 2016 р.) Та ESS (відкриття в 2023 р.). Lund University також є членом престижних дослідницьких університетів мережі Universitas 21 та Ліги європейських дослідницьких університетів (LERU) .

Навчальний стиль

Критичне мислення та свобода духу є основою академічного життя в Lund University . Акцент на групову роботу в більш неформальних, відкритих середовищах класів полегшує навчання, створює діалог і допомагає генерувати нові ідеї.

Лунд є міжнародним місцем зустрічі як для студентів, так і для дослідників. Це створює глобальні середовища класів, де студенти отримують нові культурні перспективи і можуть розвивати свої міжнародні мережі, які високо цінують роботодавці по всьому світу.

Студенти в Лунді мають прекрасні можливості для ділової взаємодії . Місто Лунд має унікальну атмосферу світового класу для технологій, знань, інновацій та підприємництва та має вражаючу широту міжнародних компаній.

Студентське життя

Лунд - це вибір №1 для іноземних студентів, які приїжджають до Швеції, і вважається найкращим студентським містом у Швеції з унікальним поєднанням великих соціальних клубів (історичних "народів"), студентських спілок та Академічного товариства, що створює активний та активний студент життя

Місто Лунд

Готель Lund розташований на півдні Швеції, лише за 10 хвилин їзди на поїзді до третього за величиною міста Швеції, Мальм, і лише 35 хвилин їзди на поїзді до аеропорту Копенгагена в Данії.

Одним із найстаріших міст Швеції, що налічує до 990 року, Лунд - це місто контрастів, де понад 1000 років історії поєднується з сучасними знаннями та ідеями. У місті Лунд ви знайдете чарівність невеликого, мальовничого, мощеного бруківкою міста, поруч з великими визначними пам'ятками міста, такими як послуги, магазини, ресторани та культурні заходи. У Лунда також проживають великі міжнародні компанії, такі як Sony Mobile, Tetra Pak, Ericsson, Alfal Laval і Gambro.

Англійська мова широко розмовляється у Швеції та Лунда (90% шведів вільно), що означає, що ви можете відчути унікальну європейську культуру без переживання мовного бар'єру.

Дізнайтеся більше про Lund University

Для отримання додаткової інформації відвідайте www.lunduniversity.lu.se

Ви також можете задавати питання на нашій сторінці Facebook www.facebook.com/lunduniversity

Розташування

Лунд

Lunds Universitet

Address
Paradisgatan 2


SE-223 50 Лунд, Повіт Сконе, Швеція
Телефон
+46 46 222 00 00

Мальме

Address
Campus Malmö
Мальме, Повіт Сконе, Швеція

Хельсінгборг

Address
Campus Helsingborg
Universitetsplatsen 2

SE-251 08 Хельсінгборг, Повіт Сконе, Швеція

Програми