Luleå University of Technology - Department of Computer Science, Electrical and Space Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми проводимо науково-дослідні та освітні провідники у світі із сильним експериментальним та прикладним профілем.

На нашому кафедрі ви можете вивчати магістерські програми з інформатики та техніки, космічної техніки та фізики та електротехніки. Також у нас є програми з комп’ютерної інженерії, системних наук та інновацій цифрових послуг. Крім того, у нас є кілька міжнародних магістерських програм, наприклад, у царині космічної та інформаційної безпеки.

На кафедрі обчислювальної техніки, електротехніки та космічної техніки працює 160 співробітників, у тому числі 60 аспірантів та 55 викладачів та дослідників.

Кафедра проводить провідні у світі наукові дослідження та освіту з потужним експериментальним та прикладним профілем у сферах вбудованих систем, промислової електроніки, керуючої техніки, інформатики, розподілених обчислень, космічної технології, космічної та атмосферної науки

Ви знаходите нас в кампусі в Лулео, в Космічному кампусі в Кіруні і в кампусі в Скеллефтео.

137039_lulea.jpg

© Кафедра комп’ютерних наук, електротехніки та космічної техніки, Відділ космічних технологій Космічний кампус Кіруна, надано Геррітом Холлом

Технологічний університет Лулео - це провідний технічний університет, і наші дослідження спрямовані на надання можливостей та інструментів для побудови привабливого та стійкого суспільства. На основі природних ресурсів, таких як відновлювані джерела енергії, руди, корисні копалини, ліси та вода, ми розробляємо системи, технології та організацію, що надає можливість людям жити хорошим життям.

Ласкаво просимо до космічного університету Швеції.

Дізнайтеся більше про наші дослідження; будівництво мініатюризованих супутників та розвиток космічних технологій та те, як наші дослідники залучаються до пошуку життя на Марсі.

Розташування

Luleå

Address
University Campus
97187 Luleå, Графство Норрботтен, Швеція

Skellefteå

Address
Forskargatan 1
93187 Skellefteå, Повіт Вестерботтен, Швеція

Кіруна

Address
Rymdcampus,
Bengt Hultqvist väg 1

98192 Кіруна, Графство Норрботтен, Швеція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія