Linnaeus University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Linnaeus University - це сучасний міжнародний університет імені Карла Ліннея - всесвітньо відомого шведського вченого, який народився в регіоні Смоланд, де знаходиться університет.
  • Заснований у 2010 році шляхом злиття між університетом Кальмар та університетом Вексьо
  • Розташований у Кальмарі та Вексьо
  • 33 000 студентів, що навчаються
  • 2000 студентів, які навчаються за кордоном
  • 6-й найбільший університет Швеції за кількістю студентів
  • 780 університетів-партнерів понад 80 країн
  • Програми на 100 градусів на рівні першого циклу, 8 з них викладали англійською мовою
  • 80-градусні програми другого циклу, 35 з них викладали англійською мовою

Кальмар і Вексьо

Linnaeus University розташований у двох містах південно-східної частини Швеції - Кальмарі та Вексьо. Обидва міста розташовані в регіоні Смоланд, графстві, де море і природа завжди поруч.

Кальмар - Студентське місто біля моря

Місто Кальмар розташоване на узбережжі, чим нещодавно скористався Linnaeus University , будуючи нові будівлі університету прямо у гавані та зібравши університет на одному місці. Оскільки гавань знаходиться в центрі міста Кальмар, студенти можуть розпочати свій щоденний бізнес у центрі міста та наповнити місто гучними заходами.

У Кальмара приблизно 65 000 мешканців і довга історія, що починається з середньовіччя - те, що не залишиться непоміченим, коли старий замок Кальмар знаходиться всього в кількох сотнях метрів від кампусу. Місто було визнано "Літнім містечком Швеції", можливо, завдяки багато сонцем, пляжам, які були помічені навколо міста, а також події та концерти.

Växjö - Живий кампус

Все, що знаходиться на території кампусу у Вексьо, знаходиться в п'яти хвилинах ходьби - приміщення для студентів, аудиторії, бібліотека, ресторани та паби, озера та заклади дозвілля. Кампус наповнений життям і енергією і є природним місцем зустрічі всіх студентів та інтересів. Växjö налічує близько 90 000 жителів і був оголошений найгіршим містом в Європі " через екологічно безпечні рішення. Назва Växjö перекладається на" місто озер ", що є щось, що не залишається непоміченим, маючи одне з багато озер просто на кампусі. З навколишнім лісом воно стає ідеальним місцем для прогулянок і пробіжок.

125631_photo-1549057446-9f5c6ac91a04.jpgEliott Reyna / Unsplash

Студентське життя

Університетське життя може запропонувати багато, від зустрічей з друзями в студентському пабі до відвідування заходів та культурних заходів. Студентська спілка та студентські асоціації роблять все можливе, щоб ви відчували себе як вдома.

Якісний вільний час важливий, коли ви студент. Якщо ви знайдете радість та реалізацію у студентському житті, ви отримаєте додаткову енергію для навчання. Вам не важко буде щось зробити. Студенти чудово організовують веселі конкурси, вечірки, концерти та поїздки.

Якщо ви також скористаєтесь можливістю долучитися до студентського союзу чи до інших позакласних заходів, ви можете отримати корисні навички та досвід, які можуть виявитись неоціненними, коли подаєте заявку на роботу пізніше в житті.

Студентська спілка Linnaeus University - Linnéstudenterna - працює над тим, щоб отримати найкращу можливу освіту, але також має на меті запропонувати приємні заходи, крім навчання. В університеті існує низка студентських організацій та клубів, які пропонують широкий спектр дозвілля для студентів.

ESN (Erasmus Student Network) - мережа секцій, що організовують заходи для іноземних студентів, які виїжджають за кордон на навчання. У Кальмарі секція називається ESN Kalmar, а у Växjö називається VIS (Växjö International Students). В обох секціях організовуються місцеві заходи, такі як барбекю, спортивні розваги та тематичні вечори з представленими типовими шведськими традиціями, а також поїздки всередину та за її межами.

Програма приятеля

Програма приятелів відповідає міжнародним студентам (переважно шведським) студентам. Друзі допомагають студентам-міжнародникам щоденно ставити питання, знайомлячи їх зі шведською культурою та способом життя, а також із тим, що це таке, як студент Linnaeus University .

Асоціації студентів

Linnaeus University в Кальмарі (лише шведською мовою) та Вексьо є близько 70 студентських асоціацій, де ви як студент можете брати участь у різноманітних заходах.

Можливо, ви віддаєте перевагу спортивні події, грати музику в студентському оркестрі, кіносеанси, співати чи займатися написанням предметів, які впливають на вас як студента? Бути активним у студентському житті - це можливість познайомитися з новими друзями, вміти розвивати себе в одному зі своїх інтересів та працювати разом у команді з людьми, які люблять робити те саме.

125632_pexels-photo-1438072.jpegБуро тисячоліття / Пікселі

Розташування

Växjö

Address
P G Vejdes väg
351 95 Växjö, Графство Кроноберг, Швеція

Кальмар

Address
Nygatan,18B
39182 Кальмар, Повіт Кальмар, Швеція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA
MSc