University West

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Заходу в Trollhättan, Швеція є сучасний університет, який пропонує навчання співпрацює з роботою і життям в привабливих і сучасних навчальному середовищі. Ми орієнтуємося на студентів і навчання. Робота інтегрованого навчання, як перспектива і метод пронизує роботу в університеті, а також наш профіль. Кампус розташований в центрі міста Trollhättan недалеко від західного узбережжя Швеції. Trollhättan це невелике місто всього в 30 хвилинах їзди на поїзді від Гетеборга. Це безпечний і чистий і майже всі говорять по-англійськи. Ідеальні умови для міжнародної навчальної середовищі. Освіта Ми пропонуємо навчання в:

Комп'ютерні науки та ІТ Ділове адміністрування і керівництво Здоров'я та охорону здоров'я Навчання та мову засоби масової інформації Соціальні та поведінкові дослідження та інженерно

Університет пропонує програми на першому (бакалавр), другий (Мастер) і третій (докторська) циклу думали англійською мовою для іноземних студентів. Атмосфера дуже міжнародна з багатьма студентами та викладачами з усього світу. Привабливий та сучасний середу дослідження Є більш 11000 студентів в університеті Заходу і близько 600 співробітників. Наш кампус розташований в центрі міста Trollhättan і побудований з урахуванням потреб студентів в центрі уваги. Відкриті поверхні зробити його простим для студентів, викладачів і роботою та особистим життям, щоб співіснувати. Освіта співпрацює з роботою та особистим життям У нас є програми, в яких ми співпрацюємо і тісно співпрацювати з робочого життя, бізнесу та суспільства. Через наш профіль - робота інтегрованого навчання, WIL - студенти досвіду університет посилення роботи вже під час навчання. Університет Вест була за замовленням уряду для розробки педагогіки, пов'язані з WIL. Одним із прикладів WIL є так званий кооп, в якому дослідження затиснуті з періодами оплачуваної роботи. Прикладне дослідження Дослідження проводиться в рамках області технології, соціальної науки, охорони здоров'я та турботливі і гуманітарних наук. Робота інтегровані навчання є важливим, міждисциплінарний, поле досліджень. Існує тісний зв'язок між дослідження, проведеного в Університеті Заходу і вищу освіту. Дослідження щодо виробничих процесів в обробній промисловості має особливе значення. Це дослідження проводиться у тісній співпраці з різними підприємствами. Університет Вест уповноважений присуджувати ступеня на рівні докторантури в області виробничих процесів і роботи інтегрованого навчання. Для студентів, що претендують на програми нашої магістерської університет пропонує можливість стипендій.

Розташування

Trollhättan

Address
University West
Gustava Melins gata 2

SE-461 86 Trollhättan, Повіт Вестра-Йоталанд, Швеція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія