Kristianstad University Sweden

Введення

Прочитайте офіційний опис

Крістіанстад університет була заснована в 1977 році. На сьогоднішній день існує близько 14 000 студентів в університетському містечку, розташований всього в 10 хвилинах від центру міста. На кампусі ви маєте доступ до надихаючим місць зустрічей і широкий спектр послуг, протягом декількох хвилинах ходьби.

Наше бачення повинно бути найкращим університетом в Швеції в навчанні і вихованні студентів для їх майбутній кар'єрі. Студенти університету Крістіанстад набувають не тільки знання і навички, які найбільш затребувані на ринку праці, а й ті, які відповідають потребам і вимогам сучасного наукового співтовариства.

Наші студенти повинні бути обладнані для професійної кар'єри, в яких вони застосовуються, і відновлювати свої знання і навички; вони повинні бути готові до змін і мають гарні підприємницькі навички.

Крістіанстад університет пишається тим, що тісний контакт не тільки з його найближчим оточенням, а й між студентами і співробітниками. Зосередження уваги на навчання і освіту, вона створила відмінну репутацію для цілого ряду програм і курсів, які задовольняють потреби місцевого, а також національного ринку праці. Деякі з наших програм є унікальними в Швеції. Наші основні програми включають в себе освіту, охорону здоров'я і науку організаційну науку.

Це є метою Крістіанстад університету для проведення досліджень, що тісно пов'язано з і розвиває наші програми і базові курси; він завоював визнання як на національному, так і на міжнародному своєю високою якістю.

У Крістіанстад університеті, все робочі відносини характеризуються відкритості та поваги і засновані на соціальній, економічній та екологічній стійкості.

HKR: ■ Campus

На території університету ви можете знайти все, що потрібно в декількох хвилинах ходьби. Існує бібліотека, ресторан, кафе, студентський союз, центр здоров'я та студент dormatories все в одному місці.

В середині кампусу ви знайдете простору бібліотеку з кабінетами, комп'ютерних залах і відкритих просторів, де ви можете прочитати або відпочити.

HKR коротше

Крістіанстад університет, на півдні Швеції, була заснована в 1977 році, але в цьому регіоні ми можемо простежити наше коріння шлях назад для підготовки вчителя (1835), медсестри (1893 г.) і інженерів (1912).

Крістіанстад університет був заснований в 1977 році Близько 14 000 студентів Близько 500 співробітників 7 програм і 100 курсів для іноземних студентів В цілому 45 програм і 450 курсів

Про Швеції

Швеція є однією з найбільших країн Європи, з різноманітними пейзажами і різноманітним кліматом. З півночі на південь ви можете знайти великі ліси, численні озера і довга берегова лінія. Пейзаж, а також про зміну клімату багато, від холоду і диких районів на півночі до більш м'якого і пологий ландшафт на півдні.

Про Крістіанстад

Розташований в північно-східній частині Сконе, Крістіанстад є основним центром регіону. Місто поєднує в собі сучасний і старий і розташований в районі великий природної краси. Крістіанстад також відомий своїми затишними кафе, ресторанів і магазинів.

Розташування

Крістіанстад

Högskolan Kristianstad

Address
Elmetorpsvägen 15
SE-291 88 Kristianstad

SE-291 88 Крістіанстад, Повіт Сконе, Швеція
Телефон
+46 44 20 30 00