Dalarna University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Це Dalarna University

У Dalarna University ми співпрацюємо з зовнішніми партіями та суспільством багатьма способами. Наша мета - дати вам - нашим студентам - засіб змінити ситуацію у світі.

Організація та управління

Dalarna University - це державний вищий навчальний заклад, який діє відповідно до Закону про вищу освіту Швеції та Указу про вищу освіту.

Освіта для всіх

Ми прагнемо сприяти створенню навколишнього середовища, заснованого на рівних цінностях особистості. Кожен має доступ до вищої освіти незалежно від зовнішніх чинників. Одним фасилітатором цього є те, що ми розробили наш віртуальний кампус, щоб дозволити гнучкі дослідження, де б ви не жили і коли ви могли навчатися. Ми пропонуємо відкриті навчальні форуми та середовища, які є веб-ресурсами, і багато наших ресурсів доступні 24 години на добу. Використовуючи цифрові технології, ми створили стійкі, глобальні місця зустрічі, що дозволяють розвивати особистість та освітні можливості.

Освіта для працездатності

Ми пропонуємо програми та курси, які мають чіткий зв'язок з дослідженнями та потребами роботодавців як на місцевому, так і на міжнародному рівнях; цей факт єдиний гарантує, що ви добре оснащені для професійного життя після закінчення навчання з навичками та знаннями, які зроблять вас чітким та сильним кандидатом у робочих програмах.

Ми пропонуємо ряд програм у різних сферах: для тих, хто викладавсь на шведською мовою, ознайомтеся з нашими шведськими програмами. Ми також пропонуємо номер, який навчається англійською мовою: ці ви можете знайти на наших англійських програмах. Під час навчання ви матимете можливість пройти професійне життя через стажування та обміни: ознайомтесь із цікавою програмою для деталей.

Різниця через дослідження

Тісна співпраця з бізнесом та промисловістю, включаючи державний сектор, означає, що наші дослідження є актуальними та релевантними. Прикладне дослідження гарантує високу якість. Наші дослідження включають дослідників з ряду кафедр, а також дослідників інших вищих навчальних закладів як у Швеції, так і в інших країнах.

Співпраця з зовнішніми організаціями

Наші програми, курси та дослідження мають чіткий і прямий зв'язок з регіональними організаціями та бізнесом. Одне з наших найважливіших місій полягає в тому, щоб забезпечити розвиток знань та навичок, необхідних в Даларне, щоб ми в свою чергу могли продовжувати відігравати свою роль у глобальному розвитку.

Ми є співзасновниками у відносинах, які студенти та співробітники університетів співпрацюють із зовнішніми організаціями. Це призводить до посилення незалежності та здатності наших студентів брати активну відповідальність за професійне життя та суспільство у наступні роки.

Тривалість навчання та професійний розвиток

Бажання вчитися і отримати нові перспективи та здатність кинути виклик нашим уявленням є факторами, які роблять нас обом більш привабливими та продуктивнішими як окремими, так і колегами. Професійний розвиток є ключем до успіху, тому ми пропонуємо вам можливість отримати доступ до навчальної освіти в Dalarna University у всіх наших академічних сферах. Ми не просто співпрацюємо з регіональним бізнесом та промисловістю; Скоріше, ми беремо активну участь у розробці курсів для забезпечення потреб професійного розвитку в межах громади в цілому.

Dalarna University у глобальному партнерстві

З урахуванням глобальної перспективи та глобальної відповідальності ми пропонуємо нашим студентам можливість брати участь у обміні з іншими вищими навчальними закладами у ряді країн.

Розташування

Фалунь

Dalarna University

Address
Dalarna University

791 88 Фалунь, Графство Даларна, Швеція
Веб-сайт
Телефон
+46 23 77 80 00