Umeå Institute of Design - Umeå University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Умео університет, Інститут дизайну Умео

Інститут дизайну Умео надає п'ять навчальних програм, орієнтованих виключно на промисловий дизайн та пов'язані з ними спеціалізації. Програми варіюються від бакалаврів до магістрів та докторських рівнів. Ми пропонуємо високо конкурентні, професійні та міжнародні освітні програми промислового дизайну, що підтримуються винятковими технічними засобами та ресурсами.

Інститут організований на факультеті науки і техніки Університету Умео .

Бакалаврська програма


Інститут пропонує трирічну програму промислового дизайну, яка дає ступінь бакалавра на суму 180 ECTS-кредитів.

Ця програма працює на шведською мовою і не має плати за навчання.

Магістерські програми


На рівні магістра існує три міжнародно-орієнтованих та спеціалізованих дворічних програми, що ведуть до магістратури, що складається з 120 ECTS-кредитів.

Три дисципліни:

  • Розширений дизайн продукту
  • Дизайн взаємодії
  • Транспортний дизайн

Магістерські програми виконуються англійською мовою та відкриті для іноземних студентів.

Міжнародні студенти


Студенти з усього світу в даний час зараховуються до наших магістерських програм, створюючи унікальне поєднання творчої енергії та міжкультурного збагачення.

В даний час у нас є студенти з 29 країн, включаючи Норвегію, Канаду, Данію, Великобританію, Індію, Туреччину, Японію, Бразилію, Мексику, Швецію, Фінляндію, Корею, Китай, Німеччину та США.

Більше половини студентів магістрів приїжджають з інших країн, ніж Швеція. Близько 30% всіх наших студентів - жінки.

Співпраця з промисловістю


У всіх чотирьох програмах Інститут регулярно співпрацює з багатьма компаніями та організаціями, включаючи Saab, Volvo Trucks, Volvo Cars, Ericsson, Nokia, ABB, Electrolux та Husqvarna, деякі з яких також активно співпрацюють з дослідницькими програмами Інституту.

Одиночні предметні курси


Інститут дизайну Умео також пропонує низку предметних курсів з індустріального дизайну та суміжних тем, а ці курси доступні для студентів інших факультетів університету.

Дослідження та докторантура


Протягом кількох років Інститут виконував прикладні науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, організовані за двома напрямками: Лабораторією дизайну взаємодії (IDL) та Програмою досліджень Volvo (SET). З осені 2001 року ми також пропонуємо докторські студії з промислового дизайну.

Розташування

Умео

Address
Umeå Institute of Design
Umeå University
Östra Strandgatan 30

SE-903 33 Умео, Повіт Вестерботтен, Швеція