University of Lucerne

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Люцерна є молодий один. Хоча його коріння сягає, наскільки 1600, це був тільки один з дванадцяти університетів Швейцарії з 2000 року. Т ри факультетів   Університет Люцерна має всього три факультети і відрізняється обтічної і чітко визначеним профілем. Три факультети теології (, право, гуманітарні та соціальні науки) дозволяють університет, щоб зосередитися на трьох основних областях, тим самим групуючи свою компетенцію в галузі гуманітарних та студентів Навчання права.     Майбутнє-орієнтованої системи навчання   Система навчання в університеті Люцерна відповідає загальноєвропейської стандарту відповідно до моделі Болонського процесу. Дослідження виконані відповідно до триступеневої системи. Ступінь бакалавра присуджується після 6 семестрів. Студенти можуть потім придбати ступінь магістра після ще 3-4 семестрів. Тема для досягнення необхідної кваліфікації, студенти можуть потім взяти в руки докторантуру. Ця система навчання була реалізована у всіх трьох факультетів.

Міждисциплінарний, гнучкий, особистий Зручне розмір університеті Люцерна надає студентам з великим ступенем свободи і дозволяє інноваційні комбінації тема. Навчальні курси пропонуються в традиційних предметів, а також у перекриваються інтегровані предмети. Студенти також можуть поєднувати в собі елементи з різних факультетів. Відмінна система підтримки студентів є особливістю університету Люцерна.

Розташування

Люцерн

Address
University of Lucerne
Frohburgstrasse 3
P. O. Box 4466

6002 Люцерн, Люцерн, Швейцарія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: