University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Невшатель, факультет економіки (Université де Невшатель, faculté дез науки économiques) Університет Невшатель є швейцарський університет , який пропонує курси бакалавра, магістра та доктора рівнях, а також «третього циклу» і курси підвищення кваліфікації. В університеті Невшатель, студент перебуває в центрі уваги. Ми пишаємося тим, про створення майбутніх лідерів, завдяки нашим інноваційним програмам навчання.

Університет Невшатель є:

сприятлива організація розміщення близько 4000 студентів, за підтримки 860 співробітників яких 120 є професори

високі стандарти навчання, в зв'язку, зокрема до співвідношення студентів / викладачів унікального в Європі

міжнародну репутацію, особливо в області біології, антропології та медичного права, а також Інститут економічних досліджень (Ірен) і Центр для розуміння соціальних процесів (MAPS)

Факультет економіки Факультет економіки Університету Невшателя пристосовує близько 600 студентів , контрольованих зі ста п'ятдесяти викладачів, дослідників та адміністраторів. Увага, що професора і помічники оплатити навчальний план кожного студента, а також якість викладання були відзначені в декількох опитувань, проведених на своїх студентів. Faculy пропонує освіту, завдяки високому рівню до компетенції своїх професорів і якості досліджень, що проводяться його сім інститутів. Науково-дослідні проекти, як національних, так і міжнародних, а також мандати для федеральних і місцевих органів влади і фірм, поліпшення видимості факультету, а також сприяти різні програми навчання. З - через брак місця, новий господар з журналістики не може бути відображений тут , але відповідна інформація доступна на сайті: http://www.unine.ch/maj

Розташування

Невшатель

University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

Address
Avenue du 1er-Mars 26
CH-2000 Невшатель, Невшатель, Швейцарія
Телефон
+41 32 718 1500