The Geneva Academy Of International Humanitarian Law And Human Rights

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія

Женевська академія забезпечує післядипломну освіту, проводить академічні юридичні дослідження та політичні дослідження, організовує навчальні курси та наради експертів. Ми зосереджуємось на галузях міжнародного права, які стосуються ситуацій збройного конфлікту, тривалого насильства та захисту прав людини.

Заснована в 2007 році юридичним факультетом Женевського університету та Випускницьким інститутом міжнародних досліджень та досліджень, Женевська академія здобула світову репутацію за відмінне викладання та наукові дослідження, і вона приваблює видатних студентів до своїх магістерських та навчальних програм. Наші випускники працюють у всьому світі, просуваючи та захищаючи міжнародне гуманітарне право (МГП) та права людини в урядах, громадських організаціях, міжнародних організаціях та академічних установах. Таким чином, Женевська академія сприяє поширенню юридичних знань у цих важливих галузях.

Наше наукове дослідження зосереджено на роз’ясненні МГП, посиленні захисту прав людини та розробці сфер взаємодоповнення між МГП та міжнародним правом про права людини. У цих областях Женевська академія вносить особливий внесок у розробку політики та дебати в уряді та серед науковців та практиків.

Академія Женеви - це космополітична громада, розташована в самому центрі Женеви, міжнародного міста та гуманітарного центру. Завдяки тісній взаємодії з міжнародними організаціями, громадськими організаціями, експертами та урядами ми активно беремо участь у глобальних дискусіях про МГП, правах людини, міжнародному кримінальному праві та перехідній справедливості.130478_130472_How-we-Work-V.jpg

Як ми працюємо

Навчання експертів та практиків

Наші три магістерські програми та різні навчальні та короткі курси поширюють юридичні знання з міжнародного гуманітарного права (МГП), міжнародного права в галузі прав людини та перехідної справедливості. Наше навчання дає можливість фахівцям застосовувати ці правові рамки у складних ситуаціях - Афганістані, Центральноафриканській республіці, Колумбії, Іраку, Сирії - та складних процесах, таких як кримінальне провадження, політичні переходи, міжнародні переговори та гуманітарні втручання.

Політика інформування

Наше дослідження вивчає проблеми, які недостатньо вивчені, потребують роз'яснення або є нетрадиційними, експериментальними або складними. Таким чином, це сприяє розумінню та стимулює дебати в академічному співтоваристві, в установах та урядах, що розробляють політику. Результати нашого дослідження регулярно містять рекомендації щодо політики та підтримують практикуючих працівників, які працюють над такими питаннями, як МГП, права людини (ВП) або перехідне правосуддя.

Наша сила скликання

Женевська академія регулярно проводить експертні зустрічі, семінари, конференції та заходи. Це забезпечує критичний та науковий форум для експертів та практиків для обговорення та обговорення актуальних проблем МГП, прав людини та перехідної справедливості. Наприклад, право на життя, обов'язок розслідувати, компенсації за минулі масові злочини, нові тенденції та розвиток міжнародного права у збройному конфлікті або робота механізмів ООН з управління персоналом.

Сприяння різноманітності

Ми прагнемо сприяти різноманітності в усіх відношеннях: культурному різноманітті, різноманітності географічного походження студентів, співробітників та викладачів, а також покоління, мовне та гендерне різноманіття. Ми проводимо це у своїй різноманітній діяльності та за допомогою різних заходів.

Розташування

Женева

Address
Villa Moynier
Rue de Lausanne 120B
CP 1063

Женева, Женева, Швейцарія