The European Wellness Aesthetic Academy (EWAA)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Що таке біорегенеративна наука?

Біорегенеративна наука (BRS) - це міждисциплінарна галузь (біологія) біологічної науки, яка вивчає та проводить діалог із застосуванням речовин природного походження, природних речовин та продуктів біотехнологічного виходу, спрямованих на пошкоджені клітини, репарації та / або заміни пошкоджених тканин органи, а також, діючи за допомогою втручання та стимуляції біологічних процесів на клітинному рівні, в результаті чого відбувається біологічне перетворення віку, зміна патологічних механізмів, що лежать в основі дегенерації та активізації репараційних Pathways .

З'єднання науки та естетики

У біорегенеративній естетиці основна увага приділятиметься тому, як біорегенеративна наука може відновити природний стан покровної (шкірної) системи та відповідну їй патофізіологію, естетичну фармакологію біорегенерації, управління болем, естетичну дерматологію та багато іншого. Програма також розроблена для того, щоб надати необхідні навички управління бізнесом та підприємницькою діяльністю, необхідні естетикам, щоб мати змогу успішно вести свій бізнес і навіть просуватися у напрямку франчайзингу.

Ваш Pathway до професіоналізму

Ви шукаєте біорегенеративних наук для естетиків [косметологів], щоб стати:

  • Сертифікований біорегенеративний естетик в біорегенеративних науках.
  • Практикуючий, коли ви закінчите Диплом.
  • Майстер-спеціаліст, коли ви закінчите магістри біорегенеративної естетики.
  • Доктор-фахівець-консультант, коли ви закінчите докторську ступінь біорегенеративної естетики.

135160_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Що заповнює промисловий розрив EWAA?

  • Суттєвий брак професійного академічного органу, який міг би сприяти зростанню практиків регенеративної науки.
  • Найважливіший розрив полягає у сфері неперервної професійної освіти для розвитку регенеративної науки поза межами традиційного сприйняття науки.
  • Неминучий факт, що регенеративна наука практика зростає з похвальними блискавичними темпами, залишаючи прірву не зафіксованого, неаналізованого та невизнаного безлічі знань.
  • Зростаючий запит навколо «Регенеративної науки» про те, що за іронією долі не має єдиного містечка, який повинен надавати необхідний науковий внесок і зворотній зв'язок як перед, так і після закінчення роботи завзятих учнів та практикуючих, які неухильно зростають у світовому масштабі.

Бачення

Бути визнаним провідним закладом, який буде еталоном і світовим стандартом, що розробляє, аналізує, оцінює, впроваджує інноваційні дослідження за допомогою наукових та андрагогічних заходів - наук про біорегенеративну науку в галузі краси та естетики.

Навмисно, цей інститут буде спрямований біорегенеративними науками, щоб вони широко включали характер, де розробку рішень та науки про рішення вивчають для чітко визначених результатів. Цей інститут також є бажаною установою для співпраці з галуззю та іншими установами, які орієнтовані на регенеративні науки або вірять у спроможність рішення у цій галузі науки.

Коли ви подорожуєте з нами, особливо заздалегідь заздалегідь диплом, магістр та докторський ступінь, ви сформуєтеся в майстерності того, як ви виконували б діяльність клірингового службовця, сформулювали рішення на основі точних рішень для їх естетичних цілей і безумовно станете лідером у цьому галузь з кваліфікацією, якою ви будете пишатися. Крім того, ви також будете включені до постійно зростаючої міжнародної групи європейського благополуччя (EW), де міжнародний науковий внесок завжди динамічний і принесе величезні сприятливі прибутки вам як практикуючий біорегенеративний естетик.

Передмова академії EW

Правління EWA.

Освіта дуже важлива для загального прогресу суспільства та добробуту людини. У цю сучасну епоху біорегенеративні науки здатні змінювати спосіб старіння людей з постійною дилемою постійно зростаючого стресу та викликів у його лікуванні. Цим викликам можна брати участь та ефективно керувати ними, коли кола галузі співпрацюють і працюють одночасно як велика команда для управління, спрямування та впливу на результат з огляду пташиного польоту та, навпаки, за допомогою мікроскопічного аналізу.

Лише за допомогою освоєння науково-обгрунтованих концепцій, естетик зможе надати послугу поза послугами, що зазвичай пропонуються. Таким чином, біорегенеративна наука, яку викладають наші студенти, додасть неперевершеної ваги їхній існуючій практиці, а також сформує майбутнє для початківців, які тільки починають брати участь у цій галузі.

Іншими словами, коли медичне братство постійно впроваджує етичні способи управління старінням та пов’язані з цим проблеми, ключовою є потреба фельдшерів та косметологів / косметологів та інших зацікавлених сторін для досягнення єдиної великої цілі поряд із науковим та медичним братством. Єдиний спосіб, коли ми можемо працювати в різних дисциплінах, - це об'єднати знання. Ці знання динамічні, і початок подорожі учнів є лише запалом для досвіду навчання протягом усього життя.

Бажаючи всього найкращого тим, хто є, і тим, хто приїде на борт цього плавання знань разом з нами, коли ми спільно є піонерами, адвокатами та зростаємо в цій галузі разом! Дякую за віру в нас!

Розташування

Лугано

Address
Лугано, Тічино, Швейцарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: