SBS Swiss Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

SBS Swiss Business School - новаторська організація управління, яка спеціалізується на підготовці студентів до кар'єри світової економіки в галузі міжнародного менеджменту, фінансів, маркетингу та інших галузях. Ми є нішевим гравцем, керованим якістю.

Ми вчимо стан теорії мистецтва, занурюємо студентів у міжнародний досвід та пов'язуємо їх із найкращою практикою в бізнесі. Учасники наших програм дізнаються набагато більше, ніж теорія та практика управління; вони набувають нових способів мислення, які можуть глибоко змінити своє життя і успіх їхньої організації.

Використовуйте максимум ваших інвестицій. Ми є унікальною школою з кількох причин:

- Зручне, доступне навчання

- Міжнародний по суті

- Повністю акредитована установа, на яку ви можете довіряти

- Корпоративні зв'язки

- розташований у Цюріху

Міжнародний по суті

Ми справді зосереджені на світі. З унікального вступного курсу в бакалаврській програмі до просунутого курсу в програмі "Доктор ділового адміністрування" досвід SBS повністю інтернаціональний. Більше половини наших студентів виходять з Європи, Азії та Латинської Америки. Ми пропонуємо нашим учасникам досвід, який готує їх легко працювати через кордони та культури - в середовищі, що приносить різноманітність та здатність висвітлювати світову перспективу для вивчення бізнесу.

Повністю акредитована установа, до якої ви можете довіряти

SBS Swiss Business School повністю акредитована Міжнародною Асамблеєю з колегіальної бізнес-освіти (IACBE), органом акредитації, що діє на території США. Національна акредитація є найвищою формою акредитації, яку може отримати установа. IACBE похвалив SBS як новатора в бізнес-освіті. SBS акредитована Британською акредитаційною радою як незалежний вищий навчальний заклад.

Корпоративні підключення

SBS також сертифікована Eduqua, швейцарською сертифікацією якості на вищу освіту. Вона враховує кілька критеріїв для забезпечення якості навчального закладу та переглядається на трирічній основі.

SBS тісно пов'язана зі світом бізнесу через її навчання, факультет, події та мережу розміщення. Бізнес-лідери часто відвідують школу, щоб спілкуватися зі студентами або навчати курси та надавати студентам прямі можливості дізнатися про найсучаснішу ділову практику. Компанії, які зацікавлені у створенні нових посилань, запрошуються зв'язатися з нашим бюро розміщення.

Заняття часто використовують поточні бізнес-проблеми як їх предмет. Студенти обговорюють експертів та учасників процесу прийняття рішень та представляють свої остаточні висновки керівникам компанії. Завдяки таким "живим" прикладам дослідження вони відслідковують проблеми, оскільки вони розвиваються з часом, і отримують вигоду від того, як застосовувати знання до останніх подій світової економіки.

Зрештою, найсильніші зв'язки з бізнесом - це наша мережа контактів роботодавців. SBS має завидний рекорд розміщення своїх випускників з провідними компаніями та установами по всьому світу. Кожен рік в Школу відвідала низка роботодавців, щоб визначити відповідних випускників для заповнення посад у своїх компаніях. Наше бюро працевлаштування підтримує постійний діалог з потенційними роботодавцями і готовий привітати їх до кампусу.

Розташована в Цюріху

Цюріх послідовно вважається номером один у світі за якість життя, що робить його ідеальним місцем для вивчення міжнародного менеджменту.

Багато транснаціональні корпорації розташовані в регіоні завдяки центральному розташуванню Цюріха в центрі Європи. Це лише одна година по повітрю з Лондона, Парижа, Брюсселя або Берліна. Цюріх є фінансовою та економічною столицею Швейцарії.

Якість і різноманітність культурного життя Цюріха, з його численними театрами, музеями та міжнародними конференціями, робить його належним місцем для отримання глобальної освіти.

Ідеально розташований на березі озера Цюріх, місто пропонує чудові спортивні заходи на свіжому повітрі.

Нарешті, космополітичний характер міста, що нараховує майже 100 національностей з усього світу, змушує кожного відчувати себе як вдома.

Розташування

Цюрих

Address
SBS Swiss Business School
Flughafenstrasse 3

CH - 8302 Цюрих, Цюріх, Швейцарія