Swiss Hotel Management School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Огляд

Ви хочете практичного підходу до своєї освіти у вражаючому, орієнтованому на обслуговування, культурно чутливому середовищі?

Розташована в колишніх традиційних готелях Швейцарського палацу в місті Ка і Лейсін, багаторічні можливості Swiss Hotel Management School дозволяють здійснювати доставку програм управління готелем, курортами, подіями та спа-процедурами.

Такий підхід «Навчившись робити» вже давно є оплотом традиційної швейцарської освіти гостинності. Шикарні зали для бенкетів, грандіозний театр, повністю обладнані вологі та сухі курорти та безліч ресторанів, що включають різноманітні кухні, дозволяють студентам відчути операції гостинності з перших рук. У поєднанні зі своїм сильним партнером у Великобританії школа розвиває випускників, які можуть як реалізувати свої ідеї в робочому середовищі, так і керувати необхідними процесами, роблячи їх абсолютно готовими до зайнятості.

Swiss Hotel Management School пропонує захоплюючий спектр програм, заснованих на всесвітньо визнаних швейцарських традиціях і орієнтований на глобальні тенденції, бізнес-стратегію та оперативне лідерство. Студенти, які вступають у міжнародну готельну школу, вивчають мистецтво швейцарського менеджменту гостинності та розробляють принципи Swiss Hospitality Touch.

Студенти з більш ніж 80 національностей навчаються у двох виняткових умовах, які пропонують унікальне середовище навчання, пронизане спадщиною швейцарської традиції гостинності. Історичний кампус палацу Као виходить на Швейцарську Рив'єру, а кампус Лейсін розміщений у двох колишніх готелях у приголомшливих швейцарських Альпах.

Партнерства

Виведення галузі на уроки

Студенти Swiss Hotel Management School користуються нашими встановленими партнерськими стосунками з лідерами індустрії гостинності та акредитаціями різних академічних органів, включаючи університет Дербі на ступінь бакалавра та магістра наук.

Наші курси розроблені для вашого майбутнього успіху в кар’єрі, тому ми працюємо у тісній співпраці з кількома галузевими партнерами, щоб надати студентам практичні можливості, відвідування та тематичні дослідження.

Академічні партнерства

Університет Дербі

Ступінь бакалавра мистецтв і магістр наук присуджується в академічному партнерстві з Університетом Дербі, Великобританія Університет Дербі - топ-50 університетів Великобританії * і забезпечує студентам найкращий старт у своїй кар’єрі завдяки відмінному викладанню , що доставляється у передових приміщеннях персоналом, який є експертом у своїй галузі. 96% студентів університету в Дербі працюють або продовжують навчатися протягом шести місяців після закінчення ступеня **.

* Путівник університету Гардіан 2017

** HESA 2016, випускний клас понад 2000 року

Яблуковідмінна школа

Школи, що відрізняються від Apple, - це центри лідерства та навчальної майстерності, які демонструють бачення Apple щодо навчання за допомогою технологій.

EduQua

EduQua забезпечує якість навчальних закладів шляхом встановлення мінімальних стандартів та підтримує покращення якості в його сертифікованих закладах.

ДВІР

Міжнародний центр передового досвіду в галузі туризму та гостинності (THE-ICE) - це міжнародна організація з акредитації, яка присвячена визнанню, порівняльному оцінюванню, розробці та просуванню якісних програм у галузі туризму, гостинності, заходів та освіти, навчання та досліджень кулінарного мистецтва. .

Конфедерація туризму

Магістр міжнародного бізнесу в готелі, курорті

ICHRIE та EuroCHRIE

  • SHMS має право на преміальне членство в ICHRIE та EuroCHRIE.
  • Рада з готелю, ресторану

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

Галузеві філії

Swiss Hotel Management School також є членом таких асоціацій:

  • Американський готель
  • Міжнародний CHRIE - рада з питань готельної, ресторанної та інституційної освіти
  • EURO-CHRIE - Європейська глава ради готельного ресторану
  • EUHOFA International - Асоціація директорів готельних шкіл та декани коледжів гостинності та університетів
  • Інститут гостинності, Великобританія
  • Швейцарська федерація приватних шкіл (SFPS)
  • Реєстр приватних шкіл Швейцарії
  • Швейцарські приватні школи озера Женева - AVDEP

Швейцарська освітня група

Swiss Education Group - це ваш швейцарський альянс приватних шкіл управління гостинністю. З 5 шкіл, що базуються на 7 кампусах по всій Швейцарії, кожна школа отримує переваги від своїх унікальних сильних сторін та особливостей, забезпечуючи ідеальне пристосування, що найкраще відповідає вашому пошуку.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Розташування

Montreux

Address
Caux Campus,
Caux Palace

CH-1824 Montreux, Во, Швейцарія

Лейсін

Address
Leysin Campus,
Mont-Blanc Palace,
Avenue Léopold de Reynier 2

CH-1854 Лейсін, Во, Швейцарія