Sustainability Management School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому школа управління Стійкість?

Мета Sumas є виховання соціально відповідальних осіб, які беруть глобальні рішення майбутнього, які будуть приймати реальні зміни у світі. Його метою є доставити інноваційний поєднання звуку бізнес-знань і глибокого розуміння сталого розвитку.

Чому Стійкість?

Стійке майбутнє вже не варіант або вибір, це не стало необхідністю. Майбутніх поколінь менеджерів доведеться переосмислити бізнес-практики, щоб забезпечити стійке вплив на навколишнє середовище, на економічний розвиток, і на суспільство в цілому.

Чому Швейцарія?

Навчання в Швейцарії надає унікальну можливість для вивчення швейцарських цінностей, таких як чесність, повага до навколишнього середовища, і терпимість до різноманіття. Sumas є бізнес-школа заснована повністю на стійкості і є першим у своєму роді.

Кампус

Штаб-квартира Міжнародного союзу охорони природи (МСОП) в залозі, Швейцарії, надає ідеальну середу для цього унікального досвіду навчання в Sumas.

Ця інноваційна будівля, відкритий у червні 2010 року, сертифікована Minergie ECO-P і спрямований на вищому рівні сертифікації LEED США.

Розташування

Залози

Address
Sustainability Management School - 28 Rue Mauverney
CH-1196 Залози, Во, Швейцарія

Швейцарія Інтернет

Address
Швейцарія Інтернет, Швейцарія

Мілан

Address
Via Tortona, 56
20144 Мілан, Ломбардія, Італія