SMC University

Введення

Прочитайте офіційний опис

СТВОРІТЬ СВОЮ КАР'ЄРУ

SMC є акредитованим міжнародної інтернет-школа бізнесу забезпечення дистанційного навчання бакалавра, магістра та докторських програм для студентів по всьому світу. SMC пропонує вам те, що очікується від одного з провідних університетів - фундамент і продовження великої кар'єри. І багато іншого: кращу якість обслуговування, висока пильність, впроваджена електронне навчання технології. SMC є доступним і пропонує кращі бізнес-освіту вартості на неперевершений клієнт дружного рівня навчання. З незліченними провайдерів інтернет-освіти на ринку, довіряйте своєму серцю. Довіряйте SMC.

НАЙКРАЩИЙ СЕРВІС

Нагорода задоволеності студента 2016

СВІТОВИЙ

студенти з 130 країн світу>

З 1985 року

Піонери в дистанційній освіті

ХТО МИ?

SMC є справді глобальним університетом з учнями з більш ніж 130 різних країн. Ми навчаємо високу успішність з почуттям індивідуалізму, виділяючись із натовпу. Ви отримуєте unsurpased обслуговування, сильні професійні мережі, справжні можливості для кар'єрного зростання і зберігати гнучкість в місці і часу.

КРАЩІ ПРАКТИКИ

Ядро студентства SMC, який складається з відмінників з нинішньої більш ніж 130 різних країн по всьому світу, має розвинений професійний статус і, як правило, знаходиться на самому верху всесвітньо відомих організацій і підприємств. Ця обставина створює неперевершену додану вартість для студентів SMC в тій мірі, як вони отримають перевагу від обміну великого досвіду, знань і передового досвіду - справжнє конкурентна перевага.

ВАШ ІДЕАЛЬНИЙ FIT

Гнучкі програми онлайн

гнучкий онлайн Майстер SMC і докторські програми можна простежити неповний робочий день з будь-якого місця у відповідності з особистими та професійними зобов'язаннями студентів.

Для роботи професіоналів і приватних осіб

SMC визнає необхідність роботи професіоналів і приватних осіб затребувані найвищою гнучкості. Наша система дистанційного навчання дозволяє студентам створювати персональні календарі відповідно до професійних та особистими зобов'язаннями.

Постійна реєстрація

Зарахування триває; програми можуть слідувати в будь-якому місці, в будь-який час і будь-якому темпі.

Персональне увагу є відмінною рисою культури обслуговування SMC в. Наша адміністрація і факультет є одним з найбільш чуйним, уважним, і сервіс-орієнтованої в освітній сфері. Це аспект, який значно підвищує досвід, якість і успіх.

АКРЕДИТАЦІЇ

SMC акредитована Радою з акредитації бізнес-шкіл і програм (ACBSP), провідною спеціалізованою акредитації асоціації бізнес-освіти, що підтримує, святкуючи і нагородження викладацької майстерності. ACBSP є програмним орган по акредитації в США, визнаний Рада акредитації вищої освіти, CHEA.

Розташування

Зуг

Address
Vorstadt 26a,
6300 Зуг, Кантон Зуг, Швейцарія