SMC Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми?

SMC Business School - це справді глобальна установа, в якій навчаються більш ніж 130 різних країн. Ми виховуємо успішних з почуттям індивідуалізму, виділяючись з натовпу. Ви отримуєте неперевершений сервіс, потужні професійні мережі, справжні можливості кар’єри та залишаєтесь гнучкими за місцем та часом.

Наш Інтернет MBA та докторський ступінь (DBA) займають полюсні позиції в наукових колах. Наші курси з навчальних курсів для виконавців відкривають вам захоплюючі професії та досвід «гроші не можуть купити».

Кращі практики

Ядро студентського корпусу SMC Business School , яке складається з успішних успіхів з понад 130 різних країн світу, має просунуту професійну позицію і, як правило, проживає в самому верху всесвітньо відомих організацій та підприємств. Ця обставина створює неперевершену додаткову цінність для студентів SMC Business School , оскільки вони отримують вигоду від обміну великим досвідом, знаннями та найкращими практиками - справжню конкурентну перевагу.

Ваша ідеальна форма

Гнучкі онлайн-програми

Гнучких онлайн-магістерських та докторських програм SMC Business School можна дотримуватися за сумісництвом з будь-якого місця відповідно до особистих та професійних зобов’язань студентів.

Для працюючих професіоналів та фізичних осіб

SMC Business School визнає потребу в працюючих професіоналах та особах, які вимагають максимальної гнучкості. Наша система дистанційного навчання дозволяє студентам створювати особисті календарі відповідно до професійних та особистих зобов'язань.

Постійне зарахування

Зарахування триває; програми можна слідкувати з будь-якого місця, у будь-який час та в будь-якому темпі.

Особиста увага є характерною рисою культури обслуговування SMC Business School . Наша адміністрація та викладачі є одними з найбільш чуйних, уважних та сервісно орієнтованих на освіті. Це аспект, який значно підвищує досвід навчання, якість та успішність.

Академічна філософія

Прагматичний підхід

 • Персоналізація
 • Висока інтерактивність
 • Орієнтована на практику
 • Постійні оновлення
 • Сучасні інструменти

Академічна досконалість

 • Міжнародні партнери
 • Визнаний факультет
 • SMC Business School курсів SMC Business School
 • Інтернет-бібліотека
 • > 15 000 кейсів
 • Портал онлайн навчання SMC Business School
 • Мережева платформа

Постійна підтримка

 • Оновлення курсів
 • Підтримка факультету
 • Особисте консультування
 • Послуги з розміщення
 • Мережа випускників

Акредитація та визнання

Ступінь визнання та прийняття

Ступінь магістра та доктора, здобуті через SMC Business School мають акредитацію та визнання уряду. SMC Business School дотримується найвищих швейцарських стандартів якості в кожному аспекті надання послуг та академічній жорсткості. Орган, що надає ступінь SMC Business School є одним з провідних науково-дослідних університетів Америки.

Дотримання Болонської декларації

Визнаючи важливість європейського та міжнародного вимірів в освіті, SMC Business School пройшла процес адаптації до критеріїв Болонської декларації, яка регулює стандарти та переносимість кредитів та ступенів в Європі. SMC Business School повністю відповідає критеріям, викладеним у цій міжнародній конвенції.

Акредитовані ступені визнаються в навчальних закладах, коледжах та університетах у міжнародному масштабі. Однак акредитована ступінь не є гарантією для вступу та прийому в інші університети чи підприємства. Студентам також рекомендується звернутися до місцевих органів влади щодо визнання програми та ступеня.

Європейські освітні директиви

 • Прийняття системи легко читабельних та порівнянних ступенів, спрямованих на полегшення академічного та професійного визнання навчальних одиниць, ступенів та інших нагород, щоб громадяни могли ефективно використовувати свою кваліфікацію, компетенцію та навички у всьому європейському просторі вищої освіти.
 • Створення системи кредитів, спрямованих на більшу гнучкість у навчальних та кваліфікаційних процесах, ECTS, забезпечуючи як функції перенесення, так і накопичення. Разом із взаємно визнаними системами забезпечення якості такі заходи сприятимуть доступу студентів до європейського ринку праці та підвищуватимуть сумісність, привабливість та конкурентоспроможність європейської вищої освіти.
 • Сприяння мобільності студентів, викладачів, дослідників та адміністративного персоналу, як це визначено в Болонській декларації та Плані дій щодо мобільності, затвердженому Європейською Радою в Ніцці в 2000 році.
 • Сприяння європейському співробітництву у сфері забезпечення якості та визнання життєво важливої ролі, яку відіграють системи забезпечення якості у забезпеченні високих стандартів якості та сприянні порівнянності кваліфікацій у всій Європі.
 • Просування європейських вимірів у вищій освіті. Для подальшого зміцнення важливих європейських вимірів вищої освіти та працевлаштування випускників ми розробляємо модулі, курси та навчальні програми на всіх рівнях з “європейським” змістом, орієнтацією чи організацією. Це стосуватиметься, зокрема, модулів, курсів та навчальних програм, що пропонуються у партнерстві установ різних країн та ведуть до визнаного спільного наукового ступеня.

Готові кинути виклик своєму майбутньому?

Ми тут, щоб допомогти відповісти на ваші запитання. Наша служба підтримки студентів підручна, щоб допомогти вам проінформувати вас про всі аспекти вашої теми. Просто заповніть контактну форму, якщо вам потрібна будь-яка підтримка. Ми дуже пишаємось тим, що використовуємо для Вас нашу експертизу і сподіваємось почути від вас.

Розташування

Зуг

Address
Vorstadt 26a,
6300 Зуг, Кантон Зуг, Швейцарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: