Lucerne University of Applied Sciences and Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет для професіоналів

Lucerne University of Applied Sciences and Arts - університет прикладних наук, який підтримується шістьма кантонами Центральної Швейцарії. З 6500 студентів, які відвідують програми бакалаврів та магістрів, майже 4 400 студентів, які відвідують програми безперервної та виконавчої освіти, і 459 нових проектів в галузі досліджень та розробок, це найбільший навчальний заклад у цьому регіоні, серце Швейцарії. Ліам Андерсон / Піксель

Місія, бачення, рамки цінностей

Місія, бачення та рамки цінностей університету описують його суттєве призначення як навчального закладу, цінності та принципи, що регулюють його поведінку, та цілі, які він переслідує.

Місія

Lucerne University of Applied Sciences and Arts здійснює обгрунтовану специфічну освіту та дослідження в Центральній Швейцарії через свої школи - інженерії та архітектури, бізнесу, інформаційних технологій, соціальної роботи, мистецтва та дизайну та музики. Він готує своїх студентів до професійної кар’єри в обраній галузі та сприяє набуттю навичок, необхідних для інноваційного, креативного та підприємницького мислення та дій. Завдяки своєму сильному, практично ґрунтованому підходу та міждисциплінарній досконалості, університет виробляє експертів, здатних освоїти виклики 21 століття.

Бачення

Висока якість та наукова глибина нашого викладання та досліджень роблять наш університет привабливим вибором і дозволяють йому розширюватися. Сила наших спеціалізацій та наших міждисциплінарних кластерних тем визнана в Центральній Швейцарії та за її межами, як на національному, так і на міжнародному рівні. Ми застосовуємо бічний та взаємопов’язаний підхід до думки та дії. Це знайшло своє відображення в широкому спектрі практично орієнтованих навчальних програм та програм безперервної освіти, а також у його науково-дослідній діяльності. Ми підтримуємо культуру прихильності, відкритості та прозорості серед наших співробітників та студентів та до наших партнерів.

Цінності

  • Співробітники Lucerne University of Applied Sciences and Arts об'єднані у захопленні освітою, науковими дослідженнями та культурою.
  • Університет очікує, що його співробітники та студенти проявлять допитливість, самостійність та бажання розвиватися та працювати. Це зміцнює їхні існуючі навички та підтримує роздуми в думці та дії.
  • Особиста відповідальність, надійність та прозорість є основою довіри, поваги та взаємоповаги.
  • Університет використовує набір майстерностей своїх спеціалізацій та традиції доступності та прямолінійності для створення інтегрованих та міждисциплінарних рішень.
  • Університет прагне сталого розвитку. Його діяльність характеризується інноваційністю, науковою та мистецькою якістю та високим рівнем практичної застосованості.

Девіз

Виховує - досліджує - надихає

Розташування

Люцерн

Address
Zentralstrasse 9
6003 Люцерн, Люцерн, Швейцарія