The International University in Geneva

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний університет у Женеві пропонує програми бакалаврату та магістратури в області ділового адміністрування, міжнародних відносин і засобів масової інформації та комунікації. Вона отримала європейську інституційну акредитацію (British Accreditation Council) в 2017 році. Університет зареєстрований як некомерційного швейцарського фонду вищої освіти. Університет має студентський орган, який представляє понад 62 країн світу.

Міжнародний університет у Женеві акредитована Асоціацією університетських бізнес - шкіл і програм (ACBSP), Міжнародна асамблея тлумачний бізнес - освіти (IACBE) і акредитації Британської ради (ДКС). Міжнародний університет у Женеві приймає студентів будь-якої раси, кольору шкіри, статі, віку, nondisqualifying інвалідності, релігії або переконань, національного або етнічного походження на все права, привілеї, програм і заходів зазвичай надається або доступною для студентів в університеті. Місія Міжнародний університет у Женеві є незалежною установою , яка прагне забезпечити високу якість освіти для студентів успіху в бізнесі і пов'язаний з кар'єрою. Ми націлені на:

  • Розробка бізнес-лідерів, здатних приймати рішення в глобальній навколишньому середовищу, і які прагнуть служити суспільству, компанії та організації.
  • Забезпечити освіту в галузі ділового адміністрування, міжнародних відносин, а також засобів масової інформації та зв'язку з глобальної перспективи.
  • Фостер збалансованої програми академічних знань і практичної спрямованості бізнесу за допомогою ефективних процесів викладання та навчання, персоналізованих послуг для студентів і факультет, присвячений досягнення досконалості в навчанні.
  • Забезпечення унікальний і динамічний середу навчання, яка розробляє аналітичні навички, які обслуговує потреби професійного світу.
  • Стимулювання відкритого мультикультурного середовища навчання, де значення різноманітності має досвід серед його міжнародного студентського і викладацького складу.
  • реагування на потреби в розвитку управління через підсумкового на основі навчальної програми та в тісній співпраці з міжнародним діловим співтовариством.

Розташування

Женева

International University in Geneva

Address
International University in Geneva ICC 20, Rte de Pré-Bois
1215 Женева, Женева, Швейцарія
Веб-сайт
Телефон
+41 22 710 71 10