The International University in Geneva

Введення

Прочитайте офіційний опис

The International University in Geneva ( IUG ) - це акредитована академічна установа, що спеціалізується на бізнес-освіті.

Університет пропонує бакалаврські та магістерські програми з питань ділового адміністрування, міжнародних відносин, цифрових медіа, комп'ютерних наук та міжнародної торгівлі.

Навчальна програма містить унікальне поєднання теоретичного та практичного навчання з особливим акцентом на міжнародну ділову практику. Програма міжнародного обміну пропонує студентам можливість навчатися у відомих університетах світу.

Розташований у Женеві, Швейцарія, у центрі Європи та центрі міжнародної політики та бізнесу, кампус знаходиться недалеко від аеропорту та приблизно в 5 км від центру міста. IUG має студентів, які представляють понад 60 національностей, таким чином забезпечуючи справді полікультурну обстановку.

The International University in Geneva прагне до досконалості в освіті та підвищення кваліфікації.

Мультикультурне студентське тіло, викладачі та динамічне середовище університету сприяють створенню структури, в якій студенти здобувають глобальну освіту.

Програми покликані створити надійний баланс між теоретичними основами та практичними програмами, використовуючи реальні питання бізнесу та відвідування великих транснаціональних компаній регіону.

Заняття невеликі, щоб дозволити груповому обговоренню та забезпечити більш індивідуальну увагу. The International University in Geneva прагне допомогти студентам досягти повного потенціалу. Факультети мають відповідний досвід у галузі та бізнесі на вищих рівнях у поєднанні з сильним академічним досвідом.

Методи навчання в The International University in Geneva є інноваційними і підкреслюють важливість здобуття міжнародної точки зору на питання управління, цифрових та міжнародних відносин.

Використання експериментальних методів навчання, таких як аналіз справ та бізнес-моделювання, забезпечує розвиток аналітичних навичок, які є критичними у сучасному конкурентному та швидко мінливому світі.

The International University in Geneva наголошує на важливості міжособистісних навичок, лідерства, спілкування та вміння працювати в полікультурних колективах, заохочуючи активну участь у класі та регулярно презентуючи проблеми стратегічного управління. В такому дусі очікується, що студенти працюватимуть у командах, щоб імітувати ситуацію, в якій вони розвивають ініціативне ставлення та опановують ефективні навички спілкування.

IUG академічна філософія «s підкреслює розвиток підприємницької орієнтації , що має відношення до малих і середніх підприємств, а також великих міжнародних корпорацій.

3189_rsz_rsz_3180_129.jpg

Заява про бачення

Розвивати міжнародних професіоналів, відданих службі сталому суспільству.

Опис місії

The International University in Geneva - це неприбуткова вища освіта, яка забезпечує якісну освіту для успішності студентів у бізнесі та міжнародній кар’єрі.

Університет присвячений:

  • Освіта - Забезпечуйте освіту в бізнесі, спілкуванні, міжнародних відносинах та торгівлі з глобальною перспективою.
  • Досконалість - сприяє збалансованості навчальних та практичних програм за допомогою ефективних навчальних процесів, персоналізованих послуг студентів та викладачів, які прагнуть викладати та досліджувати.
  • Навколишнє середовище - пропонуйте динамічне середовище навчання, сприяючи різноманітності та реагуючи на мінливі потреби міжнародної спільноти.

3188_rsz_rsz_3181_oneflash-iug2013-5130.jpg

Міжнародна мережа

Міжнародний університет у Женеві створив потужну мережу, розвиваючи програми обміну з акредитованими академічними установами по всьому світу. Програма надає можливість студентам університетів в рамках мережі IUG в:

  • Європа
  • США
  • Центральна та Південна Америка
  • Азії та Близького Сходу
  • Африка

відвідувати один семестр в IUG та зараховуватись у їхню установу.

Він також дозволяє студентам IUG (максимум два на рік) відвідувати один семестр або один літній семестр в іншому університеті та зараховуватись до IUG .

У деяких університетах студенти можуть отримати подвійний ступінь з IUG .

Женева, глобальне місто

Женева належить до вибраної групи справді «міжнародних» міст світу, що робить її ідеальним місцем для вивчення міжнародного менеджменту, міжнародних відносин та цифрових ЗМІ.

Місто є господарем Організації Об'єднаних Націй та спеціалізованими агентствами, такими як Всесвітня організація торгівлі, і її часто називають столицею миру та дипломатії.

Багато транснаціональних організацій розташовані в регіоні завдяки чудовій логістичній мережі та центральному розташуванню Женеви.

У самому серці Європи це лише одна година повітряним транспортом з Лондона, Парижа, Брюсселя та Мілана.

Женева відома як один із найбільших світових міжнародних фінансових центрів, особливо для управління активами приватного капіталу.

Женева - це вікно у світ технологій. Тут проживають такі світові лідери, як Всесвітній економічний форум (WEF), Hewlett-Packard, Nestlé, Richemont, Procter and Gamble, Caterpillar та Du Pont de Nemours.

Міжнародний союз електрозв'язку та Європейський центр зв'язку Reuters також обрали Женеву своїм штаб-квартирою. CERN, розташований за межами Женеви, - це місце, де була винайдена всесвітня павутина.

Якість та різноманітність культурного життя Женеви, її численні театри, музеї та міжнародні конференції робить її правильним місцем для отримання глобальної освіти.

Місто є вітриною найвідоміших імен у моді, ювелірних виробах та годиннику, а серед інших є домом Ролекса та Патека Філіппа. Ідеально розташований на березі озера Леман біля підніжжя Альп, Женева пропонує чудові спортивні заходи на свіжому повітрі.

Космополітичний характер міста з майже 150 національностями з усього світу змушує всіх почуватися як вдома.

Розташування

Женева

International University in Geneva

Address
International University in Geneva
ICC 20, Rte de Pré-Bois

1215 Женева, Женева, Швейцарія
Веб-сайт
Телефон
+41 22 710 71 10

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія