CREA Geneva | INSEEC GROUP

Введення

Прочитайте офіційний опис

Огляд

CREA є провідним навчальним закладом у сферах маркетингу, комунікації, цифрового маркетингу та мистецтва. Щороку в школі проходять курси більше 450 студентів, які проводять найкращі швейцарські та міжнародні викладачі. CREA в даний час пропонує ступінь бакалавра та магістра, наявні штатні або виконавчі курси для фахівців, а також короткі курси підвищення кваліфікації у формі сертифікованих програм. CREA зосереджує свій розвиток на досягненні передового досвіду у наступних сферах - Creation, Digital

Філософія

Світ змінюється, теж освіта. CREA забезпечує чудовий трамплін для майбутніх професіоналів у сферах створення, маркетингу, комунікації та цифрових навичок.

Пам'ятаючи про події в діловому світі, школа передбачає великі зміни, які провокує цифровий світ у маркетингу та комунікації, а курси були переглянуті новими потребами в цих секторах (Luxury, Fashion, Sport та ін.).

Дізнайтеся з досвіду. Безглуздо навчитися без розуміння. У CREA ми вважаємо, що освіта може бути і повинна бути лише на основі досвіду, накопичених знань. З цієї причини, наші лідери курсу та викладачі - всі досвідчені професіонали. Школа, близька до ділового світу

Знання повинні надходити від фахівців-фахівців. Наші викладачі - це всі фахівці у своїй галузі. Вони діляться своїми знаннями та інструментальними наборами зі своїми учнями так, щоб всі навчання відповідали сучасному світу бізнесу. Світ роботи швидко змінюється, і важливо, щоб кожен учень міг увійти в нього з відповідними навичками.

CREA ділиться своєю мережею, в тому числі швейцарськими та міжнародними компаніями та експертами, зі своїми учнями, щоб вона залишалася близькою до світу бізнесу. Вони підтримують студентів і школу у придбанні навичок, що мають відношення до поточного професійного робочого місця.

Кредити ECTS

Ми надаємо студентам бакалаврів та магістрів кредити ECTS. Ці кредити визнаються професійними органами та партнерами компанії CREA, але не є державними дипломами.

Проте вони нагороджуються приватною школою та суворо відповідають процедурам, опублікованим у Болонському процесі. Кредити ECTS базуються на системі, яка дозволяє кількісно оцінювати дослідження (особисті уроки, наукові дослідження, особисті дослідження тощо).

Наші курси бакалавра коштують 180 кредитів ECTS, а наші магістерські курси - 120 кредитів ECTS. Угоди про співробітництво з іншими інститутами та професійними організаціями Європи дозволяють студентам приєднатися до інших курсів навчання, зокрема на аспірантурі.

CREA має ліцензію на практику, видану Женевським департаментом інституту громадського управління (Department of Public Education), у розділі приватних шкіл.

Е-навчання

Інноваційна онлайн-платформа дає змогу всім нашим студентам поглибити свої знання в певних тематичних областях, готуватися до їхніх лекцій, переглядати або просто розширювати свої знання в областях, які доповнюють викладання, надане в CREA.

Розташування

Женева

Address
Route des Acacias 43, 1227
Женева, Женева, Швейцарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія