Прочитайте офіційний опис

Міжнародний інститут менеджменту IMI в Швейцарії є унікальним, приватне, гостинність школа, заснована в 1991 році. Наші Міжнародні курси гостинності в готелі, управління подіями і туризму на університетському рівні, все підтверджено Манчестерського університету у Великобританії. Наша престижна MBA в галузі міжнародного менеджменту гостинності також підтверджено Manchester Met. і призначений для тих, хто прагне до керівних посадах в галузі. На післядипломному рівні ми також пропонуємо нашим IMI Luzern MBA, яка дозволяє спеціалізуватися в Swiss Hotel Management або операцій люксових брендів і управлінських послуг. Ми свідомо залишався невеликий, максимум 220 студентів за семестр. Таким чином, наші студенти можуть бути впевнені у високій персональної та індивідуального підходу до їх навчання. Всі програми англійською мовою, але у вас є можливість вивчити французьку або німецьку мову як другу мову. Кваліфікація з IMI є друк досконалості в будь CV і буде гарантувати, що ви верхня частина купи для тих перших важливих інтерв'ю. Дослідження проходить в нашому мальовничому університетському містечку в оточенні гір та озер Швейцарії. Студенти знаходяться в декількох хвилинах ходьби від історичного міста Люцерна з його численними магазинами, кафе, барів і ресторанів. Поєднання якості академічного навчання, практичної підготовки швейцарської, відмінні промисловості контактів і захоплюючі дух пейзажі є запорукою успіху. Наші випускники можуть бути знайдені на керівних посадах по всій земній кулі. Їх успіх показує, що досягти вершини він платить, щоб почати на вершині!

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

IMI International Management Institute Switzerland

Програма MSc, орієнтована на індустрії гостинності та подій, і пропонує професійні місця для тих, хто не має досвіду роботи. ... [+]

Ця програма MSc, запропонована IMI, підходить для тих, хто має кваліфікацію бакалавра, але обмежений досвід роботи. Зосереджуючись на ключових навичках стратегічного управління в індустрії гостинності та подій, програма пропонує широкий погляд на оперативне управління, планування та стратегію на міжнародній арені.

Вимоги до вступу:

Ступінь бакалавра в будь-якій дисциплініВолодіння англійською мовою: 6.0 IELTS або еквівалент... [-]
Швейцарія Люцерн
Лютий 2020
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Introducing IMI Switzerland

IMI Student Experience

IMI University Centre
Address
IMI International Management Institute Switzerland Seeacherweg 1
6047 Люцерн, Люцерн, Швейцарія
Веб-сайт
Телефон
+41 41 349 60 00