IMI International Management Institute Switzerland

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний інститут менеджменту IMI у Швейцарії - це приватна школа управління гостинності та бізнесу, заснована в 1991 році. Ми пропонуємо сімейну атмосферу та персональну підтримку навчання та кар’єри.

Наші ступеня бакалавра з питань гостинності, бізнесу та управління маркетингом підтверджені університетом Манчестер Метрополітен, а ступінь кулінарного мистецтва - університетом Оксфорд Брукс.

Ми пропонуємо ступінь MBA в галузі управління гостинністю (затверджений Манчестер Мет.) Та магістра в галузі гостинності та подій плюс дипломи про аспірантуру, що спеціалізуються на готельному або подійному або кулінарному мистецтві.

Наш диплом HF з міжнародного менеджменту гостинності пропонує три стажування спеціалістів поряд з трьома навчальними семестрами з сильним акцентом на мовні навички.

Поєднання якісного академічного викладання, практичної підготовки в Швейцарії, чудових галузевих контактів та захоплюючих дух пейзажів є рецептом успіху. Наші випускники знаходяться на керівних посадах по всьому світу. Їх успіх показує, що, щоб досягти вершини, варто починати з вершини!

Розташування

Люцерн

IMI University Centre

Address
IMI International Management Institute Switzerland
Seeacherweg 1

6047 Люцерн, Люцерн, Швейцарія
Телефон
+41 41 349 60 00