HTMi Hotel and Tourism Management Institute Switzerland

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія HTMi: Прийдіть студентом, станьте менеджером

Протягом наступного десятиліття міжнародна готельно-туристична індустрія, як прогнозується, збереже свої позиції як найбільший у світі роботодавець та найбільший у світі постачальник управлінських посад. Роль HTMi полягає у підготовці студентів до кар’єри менеджменту в цій, найбільш захоплюючій сьогодні галузі. HTMi підтримується всесвітньою мережею міжнародних готельних компаній, представники якої регулярно відвідують HTMi для набору в кампус. Випускників HTMi можна знайти у провідних готельних компаніях по всьому світу.

HTMi Vision: бути провідним інститутом управління готелями у світі

Реалізація Vision HTMi розширюється за допомогою п'яти Центрів досконалості:

 • Школа міжнародного менеджменту готелів та туризму
 • Міжнародний науково-дослідний центр готельного господарства Швейцарія
 • Міжнародний центр навчальних подій з управління подіями Швейцарія
 • Центр кулінарного управління Швейцарія
 • Центр управління кар'єрою121593_121544_P1055172.jpeg

Школа міжнародного менеджменту готелів та туризму

Школа міжнародного менеджменту готелів та туризму забезпечує якісну освіту, навчання та стажування для всіх студентів.

Студенти здобувають дипломи швейцарського стилю за освіту та навчання, а потім ступінь бакалавра або магістратури з університетів з давньою традицією для досконалості в ступінь освіти, всі викладаються англійською мовою.

Ступінь бакалавра (з відзнакою) ступінь бакалавра затверджується і присуджується Університетом Ольстера, а ступінь магістра підтверджується і присуджується Едінбургським університетом Нап'є. HTMi акредитована і визнана офіційно вищим навчальним закладом при EduQua, Швейцарській асоціації систем якості та управління (SQS) та Британській раді акредитації (BAC). BAC є дійсним членом Європейської асоціації забезпечення якості (ENQA). Усі програми бакалаврату та магістр акредитовані Інститутом гостинності.

Міжнародний науково-дослідний центр готельного господарства Швейцарія

Міжнародний дослідницький центр гостинності у Швейцарії, HTMi, є унікальним у Швейцарії та є прекрасним прикладом HTMi, що є лідером у галузі досліджень та інновацій. У HTMi дослідження є ключовою частиною всіх курсів, а Інститут має власні міжнародні журнали досліджень: Міжнародний журнал студентства про гостинність та туризм та Сучасні питання студентського журналу про гостинність. Дослідження є ключовою складовою розвитку аналітичних навичок студентів, які мають важливе значення для того, щоб стати відмінним майбутнім менеджером у міжнародній готельно-туристичній галузі.

Міжнародний центр навчальних подій з управління подіями Швейцарія

Центр навчань з управління подіями Швейцарія надає всім студентам основну увагу на навчанні з різних аспектів управління подіями в готелі. Важливість цього стосується дуже великого доходу та прибутку від подій в організації готелю. У кампусі кожного семестру проводиться велика кількість заходів на всіх рівнях, включаючи конференції, весілля та кулінарні заходи. Центр також організовує групи студентів для роботи та підтримки таких великих міжнародних заходів, як Олімпіада.

Центр кулінарного управління Швейцарія

Центр кулінарного менеджменту Швейцарії фокусується на забезпеченні студентів необхідними навичками та знаннями для роботи в кухонному середовищі, розробки рецептів та роботи в ресторанах а-ля-карт та банкетів, на кампусі, в HTMi. Особлива увага приділяється європейському мистецтву хлібопекарського та кондитерського мистецтва, а Центр має власне онлайн-кулінарне телебачення, а також онлайн-книгу рецептів із безліччю прикладів досконалості кулінарного мистецтва.

Центр управління кар'єрою

Центр кар’єрного менеджменту HTMi з'єднується з усіма основними міжнародними готельними компаніями та розміщує студентів у всьому світі. Центр організовує міжнародні заходи з прийому на роботу в готельну компанію в кампусі, кар’єрні поїздки для нагороджених студентів до провідних готельних центрів по всьому світу та надає навички пошуку роботи та підтримку для всіх студентів та випускників. Центр також організовує стажування у Швейцарії для всіх студентів HTMi.121594_121539_1P1A5909.jpeg

Місія студентів

Приходьте студентом, станьте менеджером

Від імені колегії факультету HTMi я вітаю вас у HTMi. Протягом наступного десятиліття міжнародна готельно-туристична індустрія, як прогнозується, збереже свої позиції як найбільший у світі роботодавець людей та найбільший постачальник управлінських посад. Ми перебуваємо в справді міжнародній галузі, яка вимагає міжнародного поєднання менеджерів, щоб відобразити міжнародний характер наших готелів. Роль HTMi полягає у підготовці студентів до кар’єри менеджменту в цій, найбільш захоплюючій сьогодні галузі.

Щоб дозволити нашим студентам досліджувати, вивчати та навчатись у різних аспектах готельної та туристичної галузі, Інститут менеджменту готелів та туризму HTMi має чотири "центри досконалості". Це Школа міжнародного менеджменту готелів та туризму, Міжнародний науково-дослідний центр гостинності, Міжнародний центр навчання подій з подій та Центр кулінарного менеджменту. Наш викладацький факультет є висококваліфікованим і повністю присвячений нашій місії з підготовки всіх студентів до керівних посад в готельному та туристичному секторі, починаючи від керівників стажування до менеджерів середнього рівня до вищих керівників.

HTMi підтримується всесвітньою мережею підтримки офісів та міжнародними готельними компаніями. Щоб допомогти нам у виконанні нашої місії, кожного семестру міжнародні готельні компанії відвідують нас, щоб набрати в кампус. У цьому їм допомагає Міжнародний департамент HTMi. Наших випускників можна знайти у провідних готельних компаніях по всьому світу.

Ласкаво просимо у світ Міжнародного управління готелями та туризмом, ласкаво просимо до HTMi.

Ян RJ Лармур, директор HTMi121595_121543_P1088087.jpeg

Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ)

Ми бачимо свою відповідальність (нашу КСВ) за догляд за взаємопов'язаними різними зацікавленими сторонами в HTMi, включаючи:

 • Студенти, надаючи їм найкращу можливу освіту, навчання, стажування та навчання професійної поведінки, щоб підготуватися до кар’єри як майбутніх менеджерів.
 • Департамент освіти та пов'язані з ним організації якості освіти шляхом дотримання правил та правил освіти та стандартів якості.
 • Батьки, не тільки підготуючи наших учнів правильно, але й поважаючи інвестиції, зроблені у майбутнє їхніх дітей.
 • Студенти-рекрутери, забезпечуючи своєчасну, точну та ефективну інформацію та підтримуючи якісну репутацію HTMi.
 • Готельна та туристична індустрія, забезпечуючи якомога більше кваліфікованих студентів та випускників для підтримки майбутнього галузі, а також підтримуючи цю галузь багатьма іншими способами, шляхом досліджень, заходів та інших ініціатив підтримки.
 • Місцева економіка Швейцарії створює якомога більше багатств для різних компаній та організацій.
 • Навколишнє середовище, забезпечуючи сувору екологічну та законодавчу базу Швейцарії, закладено в операційній культурі HTMi.
 • Персонал HTMi, надаючи їм усі необхідні ресурси для навчання та управління студентами на необхідному високоякісному рівні, що відповідає вимогам навчальних програм та результатів навчання студентів.

Розташування

Соренберг

Address
Marientalweg,3
6174 Соренберг, Люцерн, Швейцарія

Сінгапур

Address
HTMi Hotel and Tourism Management Institute (Singapore)
51 Cuppage Road, #03-05A/07
Singapore 229469

229469 Сінгапур, Сінгапур