Glion Institute of Higher Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інститут вищої освіти Гліона забезпечує премію, університетську освіту у сфері гостинності та організації заходів, спортивного та розважального менеджменту. З 1962 року Glion перетворює студентів з усього світу на першокласних професіоналів для світових галузей обслуговування, а успіх випускників Glion заслужив інституцію відмінною репутацією серед професіоналів галузі, які проголосували за Гліон "Найкращою школою менеджменту гостинності" на Всесвітні премії з гостинності в 2015 році.

Перш за все, Glion прагне надати студентам п'ятизірковий досвід від початку до кінця, включаючи індивідуальні навчальні наставництва, діяльність з розвитку лідерства та найсучасніші можливості. За акредитацією NEASC (США), Glion надає ступінь бакалавра та магістра з вибором спеціалістів.

Кампуси у Швейцарії та Лондоні дають студентам можливість познайомитися з двома глобальними центрами туризму та бізнесу, а також легко переміщуватись між місцями. Студенти одержують глобальне культурне розуміння у мультикультурному студентському корпусі та створюють професійні зв'язки з лідерами галузі через контакти з готелями, конференціями, викладачами та випускниками мережі 13 000 професіоналів.

Після закінчення навчання студенти мають численні можливості для працевлаштування, хоча і партнери з наймання галузі в школі, до складу яких входять провідні світові бренди гостинності, розкішні бренди, розважальні компанії, агентства подій та міжнародні спортивні федерації.

Розташування

Montreux

Glion Institute of Higher Education

Address
Glion Campus Glion Institute of Higher Education Route de Glion 111
1823 Montreux, Во, Швейцарія
Веб-сайт
Телефон
+41 26 919 78 78

Куля

Glion Institute of Higher Education

Address
Glion Institute of Higher Education Bulle Campus Rue de l'Ondine 20
1630 Куля, Фрібур, Швейцарія
Веб-сайт
Телефон
+41 21 966 35 35