GITI - Geneva Information Technology Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Женева IT-інститут є школа інформаційних технологій, що базується в Женеві в Швейцарії.

З 1996 року, з багатонаціональним студентів і викладачів, вона була зосереджена на освітній практиці навчальні системи, орієнтованої з повним програм, які готуються для дипломів високого рівня і ступеня він відповідає на зростаючі потреби ринку інформаційних технологій.

Основна мета:

Головна мета полягає в тому, щоб відповісти на галузі і ринкових вимог, надаючи великого значення практичної точки зору. Метод викладання заснований на ефективній, невеликої групи підготовки семінару.

Характеристики наших курсів:

Наші курси орієнтовані практика. Наші курси відповідають швидко зростаючої потреби в галузі мережевих технологій.

Наші цілі:

Поїзд студентів так, що вони набувають практичні знання в області комп'ютерних технологій. Уважно стежити за розвитком комп'ютерних технологій і відповідного педагогіку. Відповідають вимогам економіки і ринків праці. Підтримувати якість нашого викладання на найвищому міжнародному рівні.

Наш метод навчання:

Метод еволютивна, легко і викладав в лабораторіях і майстернях, а також в класах. Це робота і carieer орієнтованих на основі навчання на власному досвіді. Невеликі групи від 5 до 6 в класі. Всі наші курси наведені на французькою або англійською мовою. Номери класу і лабораторії. сучасні і добре обладнані. Ми застосовуємо серйозний контроль над знаннями і просування кожного студента. Ми підтримуємо студентів, які мають труднощі шляхом впровадження спеціальних сесій. Наші викладачі все спеціалізовані практиків в області ІТ. Виникнувши з різних частин світу, що займають дипломи на високому рівні і з кілька років практики в області педагогічного досвіду. Наші студенти з різних джерел, вони відвідують для середніх і довгострокових курсів для того, щоб закінчити найскладнішу програму підготовки фахівців в області інформаційних технологій. Наш адміністративний персонал бере на себе всі формальності щодо дозволів на студента, житло і медичне страхування.

  • Зверніть увагу, що GITI не надає ніяких стипендій або спонсорування.

Розташування

Женева

Address
GITI 54bis route des Acacias -
1227 Carouge

Tel: +41/ 022 301 22 44
info@giti-edu.ch
www.giti-edu.ch

1227 Женева, Женева, Швейцарія