School of Life Sciences FHNW, University of Applied Sciences and Arts Northwestern Switzerland

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа природничих наук Науки про життя звучить захоплююче ... і вони! Школа природничих наук в Університеті прикладних наук і мистецтв Північно-Західного Швейцарії розташований в самому серці одного з провідних світових Life Sciences регіонів, "три-національної» Базель, яка межує з Швейцарією, Францією і Німеччиною. Ми постійно порівнюємо наше вчення і дослідження з міжнародними стандартами якості та заохочувати трансдисциплінарності а також співпраця з мережами і різними партнерами. Наша мета полягає в застосуванні захоплюючі Life Sciences в економічному контексті, а разом з нашими партнерами з досліджень, щоб встановити особливий міжнародний статус університету. Наші колеги промисловість та науково-дослідні фахівці. Вони розслідують самі останні технологічні тенденції в галузі наук про життя і мати справу з різними науковими питаннями, використовуючи найсучасніше обладнання і в промисловості наук про життя. Наші дослідники та студенти генерувати тверді внесок у дослідження, які моста розрив між розвиненими природничих наук і їх практичних застосувань. Ми навчається організація з мужністю для зміни, стимулювання інновацій і знань орієнтована поточних і майбутніх ринків. В результаті, ми постійно розвиваємо наші курси. Ми зробили це наша місія, щоб підтримати молодих підприємців, які створюють спін-офф компаній і працювати, щоб сформувати співпрацю з ними. Безперервна освіта Практичні додатки знаходяться в центрі наших програм безперервної освіти. Це дуже важливо для нас те, що ви дізнаєтеся, що ви насправді потрібно у вашій кар'єрі і подальшого ніхто не краще кваліфіковані, щоб надати це ноу-хау, ніж працюючих фахівців. Наші викладачі є фахівцями з промислової, державного сектора і наукових фонів. Ці досвідчені фахівці також мають право голосу щодо змісту наших програм безперервної освіти. Під час курсів ви будете працювати над конкретними проектами і у ваших роботах Ви будете мати справу з проблемами реального життя. Зайве говорити, що наша сучасна інфраструктура знаходиться у Вашому розпорядженні протягом усього навчальної програми. Дослідження та розвиток У контексті прикладних досліджень і розробок (R & D), тісна співпраця між школою життя наук FHNW і регіональних, національних, а також міжнародних комерційних підприємств полегшує доступ державних установ до державою в найсучасніших результатів досліджень і трансформації ідей в практико-орієнтованих продуктів і процесів. Наші дослідження та розвиток міждисциплінарного і фокусується на цих трьох областях досліджень:

Молекулярні технології: технології для аналізу та синтезу активних речовин і біологічних систем Терапевтичні технології: технології для розробки і виробництва фармацевтичної продукції та виробів медичного призначення в дорозі навколишнього середовища-сумісний Екологічний менеджмент: цілісний екологічний менеджмент для сталого використання ресурсів та збереження навколишнього середовища варто жити в

Міждисциплінарний означає, що науки про життя, пов'язаних з області відображаються у всіх наших чотирьох інститутів (хімії та Біоаналітіка, Ecopreneurship, медичних та аналітичних технологій та Pharma Technology). Наші викладачі є від академічних дисциплін хімії, біології, фармацевтики, фізики і техніки. Вони працюють над проектами в галузях досліджень наших інститутів.

Розташування

Базель

Address
School of Life Sciences FHNW
Gründenstrasse 40

4132 Базель, Місто Базель, Швейцарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія