Academy of Art and Design FHNW, Visual Communication Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

HGK FHNW (Академія мистецтв і дизайну FHNW) є сайт концептуалізації, виробництва і критичної рефлексії.

The Академія мистецтв і дизайну FHNW Разом зі своїми десятьма інститутів, 750 студентів і 200 викладачів бачить себе в якості живої грунтом для ідей, як культурно-політичний каталізатором і як сейсмограф виявлення соціально значущих полів в мистецтві, дизайні і науки, які потім вишуканий, опрацьовано та передано до зразковий мода в теорії і на практиці. На основі диференційованого сприйняття і віддзеркалення, особистого бачення і розуміння, академія бачить свою роль в якості облицювального сучасним викликам за допомогою різних творчих просторів і професійних перспектив.

HGK FHNW є сайт різноманітності поглядів та відкритості

Через інтегративної інфраструктури та тристороннім рамках, заново Campus мистецтв сприяє міждисциплінарного та трансдисциплінарного навчання, досліджень та виробництва. Студенти можуть в даний час вибір чотири магістерські програми сім BA і. Проект на основі роботи лежить в основі програми, поєднуючи, як це робиться в дослідженні, художньо експериментальної творчої, технологічних та наукових підходів. З метою сталого створення сприйнятливою місце для роботи, високої якості артефактів і виробничих процесів, Академія активно підтримує і просуває потенцію експериментів і мереж, на відміну від звичайного виробництва знань.

HGK FHNW є місцем для діалогу - між студентами і викладачами, дисциплін і культур, наукових кіл та громадськості.

В рамках міжнародної мережі, Академія свідомо шукає обмін з провідними установ-партнерів, які працюють на такому ж критичному дискурсі новаторські рішення для майбутніх контекстах і культурах, а також активно формують громадську думку ,. Де викладання жив і спілкувався як синергетичний процес переміщення між суспільства, мистецтва, політики та економіки. Центральне місце в соціальною місією Академії є навчання майбутніх поколінь незалежно мислячих і впевнено компетентних художників і дизайнерів.

Візуальний інститут зв'язку / Basel Школа Дизайну

The Інститут Visual Communication / Basel Школа Дизайну сьогодні Департамент Університет прикладних наук Північно-Західного Швейцарії (FHNW), Академії мистецтв і дизайну (HGK). Ми пропонуємо навчальні плани на бакалавра і магістра рівня в області візуальної комунікації з міжнародною акредитацією (BA, MA, MDEs). Члени професорсько-викладацького складу є активними учасниками спільноти дизайнерів і беруть участь у прикладних науково-дослідних проектів. В центрі уваги всіх заходів є створення образів для спілкування. Візуальний інститут зв'язку розвинулася з впливової традиції Базельської школі дизайну, починаючи з 1960-х років. Ми розширили цей фон для вирішення проблем 21-го століття. Ми є частиною міжнародної мережі школах мистецтв і дизайну, який забезпечує широкі можливості для студентів і викладачів.

Базель Школа Дизайну

The Базель Школа Дизайну і його студенти зробили вплив на міжнародне співтовариство Графічний дизайн, так як 1960-х років. Під керівництвом Armin Hofmann і Еміль грубіше курсів для графічного дизайну та типографіки були розроблені. Вони були видатні моделі в стилі модерн дизайн-освіти.

Починаючи з 2000 року, швейцарська система освіти зазнала дивно швидкий процес адаптації своїх освітніх установ до міжнародних стандартів бакалаврату та магістратури навчальні програми на рівні університету. У цьому процесі Департамент Visual Communication стала окремий інститут з професійного рівня школи дизайну (Schule für Gestaltung Базель). Ми зараз перебуваємо частина системи університету Північно-Західного Швейцарії і розробив навчальну програму для рівня університету з міжнародною акредитацією.

Цей інститут університетського рівня офіційно називається «Візуальний інститут зв'язку / Базельської школі дизайну» і утворює разом з сімома іншими Дизайн і мистецтво орієнтованих інститутів Академії мистецтва і дизайну Базелі (HGK Базель) як відділ в Університеті прикладних наук Північно-західна частина (FHNW).

Сьогодні Інститут Visual Communication / Basel Школа Дизайну дає можливість отримати ступінь програмка бакалавра, ступінь програми міжнародний майстер, міжнародні літніх семінарах, а також бере участь у багатьох національних та міжнародних науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт.

Ми пишаємося тим, що наш інститут досяг протягом останніх кількох років. Інститут має навчальний план на сьогодні і завтра світ дизайну продовжуючи багаті традиції швейцарського дизайну і типографіки.

Акредитована Британською Skill фінансово утримує агентства (PCDL перераховані установи.

Розташування