ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy

Введення

Прочитайте офіційний опис

122193_180531-poster_presentations-004.jpg

Цюрих

Свобода та індивідуальна відповідальність, підприємницький дух та відкритість: ETH Цюріх стоїть на порозі справжніх швейцарських цінностей.

Наш університет науки і техніки датується 1855 роком, коли засновники сучасної Швейцарії створили його як центр інновацій та знань.

У Цетріху ETH студенти відкривають ідеальне середовище для самостійного мислення, дослідники клімату, який надихає на найкращі показники. Розташований у самому серці Європи, але налагоджуючи зв'язки у всьому світі, ETH Zurich є піонером ефективного рішення глобальних викликів сьогодні та завтра.

Портрет

Свобода та індивідуальна відповідальність, підприємницький дух та відкритість: ETH Цюріх стоїть на порозі справжніх швейцарських цінностей. Наш університет науки і техніки датується 1855 роком, коли засновники сучасної Швейцарії створили його як центр інновацій та знань. У Цетріху ETH студенти відкривають ідеальне середовище для самостійного мислення, дослідники клімату, який надихає на найкращі показники. Розташований у самому серці Європи, але налагоджуючи зв'язки у всьому світі, ETH Zurich є піонером ефективного рішення глобальних викликів сьогодні та завтра.122192_190917-istp-siptalk6-IM5A4624-web-2400.jpg

Факти

  • 19 800 студентів, у тому числі 4000 докторантів, з понад 120 країн
  • 500 професорів
  • 355 віджимань з 1996 року
  • 21 лауреат Нобелівської премії, включаючи Альберта Ейнштейна та Вольфганга Поулі (1 лауреат Польової медалі, 2 лауреати Прицкера)
  • 90 заявок на патент та 200 заяв про винаходи щороку
  • 1,8 млрд. Швейцарських франків, що включає 1,3 мільярда швейцарських франків, основне фінансування від федерального уряду
  • 9 місце в рейтингу THE (2016)
  • 8 місце у рейтингу QS (2016)
  • 19-е місце в рейтингу ARWU (2016)

Основні сфери уваги

Для того, щоб впоратися з основними проблемами людства, часто необхідна комбінація дисциплінарних підходів у багатодисциплінарних колективах або мультидисциплінарний підхід. Ось чому ETH Цюріх зосереджується на кількох основних напрямках, крім відомчих заходів. Дослідження фокусується на потребах суспільства - на місцевому, національному чи глобальному рівні - і тому робить цінний внесок у політику, економіку та суспільство.122195_181106-kolloquium-011.jpg

Основні фокусні напрямки ETH в Цюріху:

Медицина

Будучи технічним та науковим університетом, ETH Цюріх протягом десятиліть вносить значний внесок у розвиток медицини завдяки фундаментальним дослідженням, розробці технологій прогностики, діагностики та терапії, створенню спінових компаній, навчальних та навчальних програм та ін. інфраструктура.

Дані

Дослідники ETH Zurich розробляють нові підходи до науки про дані та машинного навчання для того, щоб забезпечити та оцінити величезну кількість даних.

Стійкість

Продовольча безпека, енергопостачання та зміна клімату, сталий дизайн наших місць існування та дбайливе поводження з природними ресурсами є одними з найбільших глобальних проблем. ETH Цюріх інтенсивно вивчав ці теми протягом десятиліть і сьогодні є лідером у галузі енергетичних, харчових та екологічних досліджень.

Технології виробництва

Економічний успіх компанії залежить від її здатності розробляти інноваційну продукцію та забезпечувати рентабельне виробництво. Дослідження ETH Zurich сприяють розвитку майбутніх орієнтованих виробничих процесів та технологій виготовлення.

Ініціатива критичного мислення

ETH Цюріх запустив Ініціативу критичного мислення (CTETH) у 2012 році з метою навчання студентів ETH мислити критично та самостійно. Ця ініціатива дозволяє університету надати критичне мислення та комунікативні та лідерські навички на додаток до спеціалізованих знань.

Zurich122197_180920-kolloquium-028.jpg

Розташування

Цюрих

Address
ETH Zurich
Institute of Science, Technology and Policy
Universitätstrasse 41
8092 Zürich
Switzerland

Цюрих, Цюріх, Швейцарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія