Center for Comparative and International Studies (CIS)

Введення

Прочитайте офіційний опис

СНД Цюріх

Центр порівняльних і міжнародних досліджень (CIS Цюріх) була заснована в 1997 році під керівництвом професора Курта Spillmann як спосіб об'єднання політичних наук вчені з Швейцарського федерального інституту технології в Цюріху (ETH Zurich) і в Університеті Цюріха. Сьогодні в Центрі включає в себе дюжину викладачів і близько 150 аспірантів, докторантів та інші наукові та адміністративний персонал з відділу ETH Цюріха соціальних і гуманітарних наук, а також в Університеті департаменту Цюріха політології. СНД Цюріх складається з двох кампусів, один у центрі Цюріха і один в Цюріху Oerlikon.

Дослідження в СНД Цюріху

В епоху швидких глобальних трансформацій і ніколи більш щільних багатосторонніх мереж, національні та міжнародні політика стають все більш і більш переплітаються. У СНД Цюріху, тому ми прагнемо інтегрувати вивчення національних політичних систем і вивчення міжнародної політики, зосередивши увагу на складних взаємозв'язків між внутрішніх, міжнародних і транснаціональних політичних процесів, структур та інститутів.

При цьому, наше дослідження концентрується на різні теми, в тому числі: - демократії, демократизації та державного управління - Конфлікт досліджень і досліджень в області безпеки - міжнародної політичної економії - міжнародного розвитку та співробітництва - аналізу політики - швейцарські Політика - європейські Політика - Social Science Research Methods Наші методологічні підходи варіюються від формальної теорії, якісних тематичних досліджень і поля і експериментальних досліджень в економетричних методів і комп'ютерного моделювання.

Розташування

Цюрих

Address
ETH Zurich
Center for Comparative and International Studies (CIS)
Haldeneggsteig 4

8092 Цюрих, Цюріх, Швейцарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія