Прочитайте офіційний опис

CIES - International Centre for Sports Studies , є незалежним дослідницьким центром, розташованим у місті Невшатель, Швейцарія. Вона була створена в 1995 році як фундація Міжнародної федерації футболу (FIFA), Університету Невшатель, міста та штату Невшатель.

Картина: 18-е видання ФІФА на дому ФІФА вітали президент ФІФА Джанні Інфантіно та генеральний секретар Фатма Самура.

Використовуючи мультидисциплінарний підхід, CIES надає дослідження, вищу освіту та консалтингові послуги у спортивному світі з метою подолання складності спорту в сучасному суспільстві та вдосконалення того, як воно регулюється та управляється всіма видами спорту.

Як міжнародний центр, CIES підтримує кваліфікованого та різноманітного персоналу та постійно розширює свої партнерські зв'язки з приватними особами, університетами та спортивними організаціями по всьому світу.

НАШЕ ЗАВДАННЯ

CIES заохочує постійний прогрес та сталий розвиток у сфері управління спортом у всьому світі, повністю використовуючи свою міжнародну мережу партнерів. Ми активно просуваємо постійний обмін знаннями та досвідом усіх наших партнерів з досліджень та освіти. - це місце, де академічні дослідження відповідають практичному управлінню, в результаті чого знаходяться науково обґрунтовані рішення, які можуть бути адаптовані до місцевих потреб та вимог.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

CIES - International Centre for Sports Studies

Організований Міжнародним центром спортивних досліджень CIES в партнерстві з трьома університетами, Університетом Де-Монфор в Лестер (Англія), Школою менеджменту SDA в Бо ... [+]

Магістр ФІФА - міжнародний магістр з управління, права та гуманітарних наук у галузі спорту

Організований Міжнародним центром спортивних досліджень (CIES) у партнерстві з трьома університетами, Університетом Де Монфор в Лейчестері (Англія), SDA Бокконі Школа менеджменту в Мілані (Італія) та Університет Невшатель (Швейцарія), Магістр ФІФА з управління , Закон і гуманітарні науки Спорту було створено з метою сприяння управлінській освіті в спортивному світі. Він розвинувся для того, щоб стати провідною програмою випускників, яка розробляє всебічних менеджерів, які можуть впоратися з все більш складним світом спорту.... [-]

Швейцарія Невшатель Великобританія Лестер Італія Мілан  + 2 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

CIES - International Centre for Sports Studies

CIES International Centre for Sports Studies
Address
International Centre for Sports Studies c/o Hôtel DuPeyrou Avenue DuPeyrou 1
2000 Невшатель, Невшатель, Швейцарія
Веб-сайт
Телефон
+41 32 718 39 09
Address
Лестер, Англія, Великобританія
Address
Мілан, Ломбардія, Італія