CIES - International Centre for Sports Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

CIES - International Centre for Sports Studies , є незалежним дослідницьким центром, розташованим у місті Невшатель, Швейцарія. Вона була створена в 1995 році як фундація Міжнародної федерації футболу (FIFA), Університету Невшатель, міста та штату Невшатель.

Картина: 18-е видання ФІФА на дому ФІФА вітали президент ФІФА Джанні Інфантіно та генеральний секретар Фатма Самура.

Використовуючи мультидисциплінарний підхід, CIES надає дослідження, вищу освіту та консалтингові послуги у спортивному світі з метою подолання складності спорту в сучасному суспільстві та вдосконалення того, як воно регулюється та управляється всіма видами спорту.

Як міжнародний центр, CIES підтримує кваліфікованого та різноманітного персоналу та постійно розширює свої партнерські зв'язки з приватними особами, університетами та спортивними організаціями по всьому світу.

НАШЕ ЗАВДАННЯ

CIES заохочує постійний прогрес та сталий розвиток у сфері управління спортом у всьому світі, повністю використовуючи свою міжнародну мережу партнерів. Ми активно просуваємо постійний обмін знаннями та досвідом усіх наших партнерів з досліджень та освіти. - це місце, де академічні дослідження відповідають практичному управлінню, в результаті чого знаходяться науково обґрунтовані рішення, які можуть бути адаптовані до місцевих потреб та вимог.

Розташування

Невшатель

CIES International Centre for Sports Studies

Address
International Centre for Sports Studies
c/o Hôtel DuPeyrou
Avenue DuPeyrou 1

2000 Невшатель, Невшатель, Швейцарія
Телефон
+41 32 718 39 09

Лестер

Address
Лестер, Англія, Великобританія

Мілан

Address
Мілан, Ломбардія, Італія