CANVAS

Введення

Прочитайте офіційний опис

Плацдарм до вашої роботи

CANVAS пропонує творчим кандидатам у "Візуальному мистецтві" рішення про кар'єру в галузях моди та дизайну , що належать до провідних галузей цього світу.

Заснована понад 25 років тому в самому центрі Лозани (Швейцарія-Романда), школа CANVAS зазнає значного та стійкого розвитку протягом останніх 15 років. Його засновники, спочатку пройшли навчання у швейцарських Grandes Ecoles, які захоплені дизайном та педагогікою, створили Institut Supérieur des Arts et Techniques de la Mode. Визнані всіма професіями, швейцарські державні органи (CIO, AI і), також на міжнародному рівні (FEDE, ООН, Рада Європа та), школа першого ступеня CANVAS , регулярно перемагає у найпрестижніших Європейські змагання і посіли чільне місце, як і міжнародні організації, у застосуванні стандартів підготовки та освіти сучасної молоді.

Досвід служби творчості

Беріть участь у професіоналізмі CANVAS щоб забезпечити успішну кар’єру, що відповідає вашим амбіціям!

Школа CANVAS , що визнана високим рівнем відмінності в АРТС

Заняття, що проводяться вдень або ввечері, пропонують різноманітні гнучкі години, що дозволяють кожному скласти свій адаптований графік, для кращого управління особистими, сімейними та професійними обмеженнями.

Досвідчений викладач, уважний до питання професійної інтеграції студентів, адаптує та коригує своє викладання на факультети кожного студента, одночасно шануючи очікування ринку праці.

A model poses for photographers backstage at Mercedes-Benz Fashion Week.Flaunter.com / Unsplash

Нова педагогіка CANVAS

Навчання CANVAS поєднує в собі як теоретичний, так і практичний підходи, пов'язані з художньо-технічними аспектами передбачених професій. Ці дидактичні засоби дозволяють студенту зрозуміти та засвоїти дисципліни у повному обсязі, щоб в кінці курсу професійно утвердитися у цих галузях.

У безпосередній інтерактивності з компаніями школа CANVAS пропонує гнучкість у навчанні, здатність слухати, адаптовану до амбіцій кожного учня.

Участь у багатьох проектах, пов'язаних із зовнішнім світом, забезпечує кожному досвід роботи на ринку праці та розвиток першої професійної мережі (міжнародна мережа).

Формування постійно розвиваються і винаходять себе відповідно до еволюції світового ринку, у вічній економічній та соціальній трансформації.

Навчання

CANVAS забезпечує доступне навчання на різних рівнях:

  • Попереднє навчання (підготовчий рік для художніх торгів)
  • Професійний (випускник)
  • Суперіор (бакалавр)
  • Неперервна освіта (сертифікат)
  • спеціалізація
  • Безкоштовні курси
  • Міжнародний навчальний план

CANVAS , важлива та впливова спільнота пристрасних творців, у полікультурній обстановці.

Визнання, що виходить за межі швейцарських кордонів, художній підхід у різних культурах нашого світу, особисте та професійне збагачення.

Подальші деталі додаються.

кваліфікації

Рівні програм ступеня: бакалавр, випускник, сертифікат, підготовка (підготовчий рік)

Дипломи школи CANVAS підтверджені та засвідчені FEDE (Європейською Федерацією шкіл).

Курси CANVAS дипломи, реалізовані Європейською системою передачі кредитів ( ECTS ).

Сертифікована ETHICAS , група CANVAS забезпечує якість провідної школи, а мережа об'єднаних шкіл - це міжнародно гарантоване відкриття.

Крім того, CANVAS є Європейським центром екзаменаційних естафет, який визнається та проситься по черзі до різних DEES та майстрів.

Навчальні програми

Різні програми навчання CANVAS School розроблені для того, щоб охопити всі знання про професії. Поєднання дисциплін, що викладаються, сприяє узгодженому зв’язку одного предмета з іншим, дозволяє досягти оптимальної взаємодоповнюваності та створення комплексних та корисних навчальних курсів, які ефективно готують студента до його майбутньої професії.

Для отримання додаткової інформації про курси, що викладаються в кожному курсі, ви можете завантажити документ, відповідний навчанню, яке вимагається нижче.

Розташування

Лозанна

Address
Avenue de Sévelin 46
1004 Лозанна, Во, Швейцарія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: