American University in Switzerland

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Готуючи вас до завтрашнього дня, American University in Switzerland - один із провідних університетів міжнародного бізнесу Швейцарії, розташований у Ла-Тур-де-Пейц на прекрасних берегах Женевського озера, недалеко від столиці Олімпійської Лозани, та Женеви - центру дипломатії .

Протягом своєї 45-річної історії AUS підготував студентів міжнародного бізнесу з сьогоднішніми знаннями, інструментами та навчанням, щоб стати позитивним внеском у загальне управління будь-якою організацією бізнесу завтра.

Пропонуючи індивідуальну освіту в міжнародному та полікультурному середовищі, практичні та теоретичні курси, актуальні для сучасного ринку, AUS має новий, динамічний та амбітний персонал, який забезпечує особистий підхід - як у класі, так і поза школою - для всіх учнів .

Місія та бачення

Місія American University in Switzerland представляє нашу філософію та керує нами при формуванні нашої стратегії у напрямку постійного вдосконалення як інституту світового класу.

AUS готує студента з міжнародного бізнесу знаннями, інструментами та навчанням, щоб стати позитивним учасником загального управління будь-якою бізнес-організацією .

Три опори загального управління AUS:

  • Знання: AUS прагне передавати знання та навчати, де знайти відповіді на будь-які прогалини у знаннях.
  • Інструменти: AUS прагне навчити використовувати аналітичні інструменти для вирішення проблем і складного прийняття рішень.
  • Тренінг: AUS прагне вдосконалити особисті навички за допомогою дисциплінованого навчання.

Бачення AUS - забезпечити освіту та навчання для компетентних та відповідальних керівників бізнесу завтра. Усі програми AUS покликані розвивати розуміння людської поведінки, культурної чутливості та глобальної перспективи в бізнесі та політиці.124342_pexels-photo-1595391.jpeg

Акредитаційні членства

Національний

AVDEP - Асоціація Vaudoise des Ecoles Privées (Член)

Асоціативна мережа - неприбуткові та аполітичні - приватних шкіл, що перегрупують загальноосвітні навчальні та професійні навчальні організми, денні або інтернати, створені в кантоні Вод і адресовані учням та студентам будь-якого віку та походження, без дискримінації раса чи сповідь.

Панель навчальних програм навчальної програми з вищої освіти та освітніх послуг у престижному мультикультурному середовищі. Дипломи, визнані у всьому світі, засвідчують якість та репутацію педагогічної марки «Швейцарські школи».

Група шкіл-інтернатів з міжнародним покликанням та відомою популярністю, які пропонують високі рівні, освітні умови та виступи, відповідаючи потребам та вимогам будь-якого характеру та походження.

FSEP - Fédération Suisse des Ecoles Privées (Член)

Мета Швейцарської федерації приватних шкіл - виявити та забезпечити значну цінність швейцарських навчальних закладів у всьому світі.

Швейцарсько-американська торгова палата (член)

Швейцарсько-американська торгова палата відіграє важливу та активну роль у наданні допомоги швейцарським компаніям у США та американським компаніям у Швейцарії розширити свій бізнес.

Міжнародний

IACBE - Міжнародна рада з акредитації бізнес-освіти (акредитація)

IACBE визнається Радою з питань акредитації вищих навчальних закладів (CHEA). Метою CHEA є перевірка та підтвердження якості регіональних організацій, заснованих на вірі, приватної кар'єри та програмних акредитацій. IACBE акредитує бізнес-програми, що призводять до отримання ступеню на рівні доцентів, бакалаврів, магістрів та докторів у вищих навчальних закладах по всьому світу, які отримують ступінь бакалавра та / або випускників.

Американська вища школа бізнесу отримала спеціалізовану акредитацію за своїми бізнес-програмами через Міжнародну раду з питань акредитації бізнес-освіти (IACBE), що знаходиться за адресою 11374 Strang Line Road у місті Ленекса, штат Канзас, США.

ECBE - Європейська рада з бізнес-освіти (акредитація)

Європейська рада з питань бізнес-освіти ECBE - це міжнародна некомерційна освітня організація, зареєстрована в Брюсселі. Він прагне підтримувати академічні та професійні навчальні заклади у бізнесі та суміжних галузях. Він надає консультативні та консультаційні послуги для заохочення та підтримки установ взяти на себе зобов’язання щодо постійного вдосконалення шляхом залучення до його процесів акредитації.

IATA - Міжнародна асоціація повітряного транспорту

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) - торгова асоціація світових авіакомпаній, що становить близько 290 авіакомпаній або 82% загального авіаперевезення. Ми підтримуємо багато напрямків авіаційної діяльності та допомагаємо формувати галузеву політику щодо критичних питань авіації.124341_pexels-photo-1438072.jpeg

Розташування

La Tour-de-Peilz

Address
Chemin du Levant 5
1814 La Tour-de-Peilz, Во, Швейцарія