Alfred Nobel Open Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School - це професійний парасольковий холдинг, який використовує свої інституційні відносини для забезпечення найвищих стандартів академічної діяльності. Ми пишаємось тим, що передаємо інших престижних партнерів з університетів та коледжів та їхніх поважних науковців та навчальних програм, прагнучи до досконалості в науці з більш прагматичної точки зору, пов'язаної з бізнесом.

Ця згуртована стратегія дозволяє нам відігравати провідну роль у світі дистанційної освіти чотирьох континентів.

Грунтуючись на нашому міцному партнерстві з європейськими партнерами з вищої освіти, ми маємо зростаючу репутацію в Інтернет-аспірантурах. Однак ми також залишаємось вірними нашій відданості до досконалості у викладанні та тісному контакті між студентами та викладачами. Пропонуючи широкий спектр можливостей, всі традиційні відкриті школи MBA та DBA були широко інтернаціоналізовані, щоб надати студентам глобальну компетенцію, необхідну їм для конкуренції як у своїх країнах проживання, так і за кордоном.

"Знання відроджуються". Це наш дуже важливий девіз під час світових криз і представляє, як ми відчуваємо про можливості та відповідальність. Приєднавшись до Alfred Nobel Open Business School , можна відчути різноманітні можливості у відповідності з місією та постійною прихильністю бізнес-школи.

З нашими новими стандартами в галузі відкритої ділової освіти ви отримаєте теоретичні та практичні знання, необхідні для проживання інформованого світу та досягнення успіху, необхідного для задоволення професійного життя.

Розташування

Цюрих

.

Address
Löwenstrasse 20
8001 Цюрих, Цюріх, Швейцарія