Alfred Nobel Open Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School є професійним парасольковим холдингом, який використовує свої інституційні відносини для забезпечення найвищих стандартів академічної діяльності. Ми пишаємось можливістю передавати на аутсорсинг інших престижних університетських і коледжних партнерів та їх авторитетних учених та навчальних програм, прагнучи до наукового досконалості з більш прагматичної перспективи, пов'язаної з бізнесом.

Ця згуртована стратегія дозволяє нам відігравати провідну роль у світі дистанційної освіти на чотирьох континентах. В той же час, ми не тільки виграємо від найвищого технологічного фону Гонконгу, але й з його гнучких освітніх правових норм.

Холдингова компанія, зареєстрована в Спеціальному адміністративному районі Гонконгу PR Китаю (реєстр. № 1709134), отримала підтримку акредитованого урядом ZSKF Королівського коледжу Сигізмунда (Будапешт), одного з провідних вищих навчальних закладів Угорщини та інших стратегічні університетські партнери в Азії та найбільш розвинені країни Азії.

На підставі нашого міцного партнерства з декількома європейськими та азіатськими вищими освітніми партнерами, ми маємо зростаючу репутацію онлайн-аспірантури. Однак ми також залишаємося вірними нашим зобов'язанням щодо передового досвіду в навчанні та тісному контакті між студентами та викладачами. Запропонувши світ можливостей, всі традиційні відкриті програми МВА, підготовчі та докторські програми школи були широко інтернаціоналізовані, щоб дати студентам глобальну компетентність, необхідну їм для конкуренції, як в їхніх країнах, так і за кордоном.

"Знання відроджуються". Це наш дуже важливий девіз під час світових криз і представляє, як ми відчуваємо про можливості та відповідальність. Приєднавшись до Alfred Nobel Open Business School , можна відчути різноманітні можливості у відповідності з місією та постійною прихильністю бізнес-школи.

З нашими новими стандартами в галузі відкритої ділової освіти ви отримаєте теоретичні та практичні знання, необхідні для проживання інформованого світу та досягнення успіху, необхідного для задоволення професійного життя.

Розташування

Цюрих

.

Address
Löwenstrasse 20
8001 Цюрих, Цюріх, Швейцарія