OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Введення

Прочитайте офіційний опис

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland сертифікована EFMD Online Certification System (EOCCS), яка є чудовим підтвердженням якості в галузі онлайн та дистанційної освіти, EFMD є найбільшим в Європі мережевим об'єднанням у галузі управління розвитком. ABMS є першим віртуальним університетом у Європі та зареєстрованим товарним знаком для освіти у Швейцарії під №. 690804 від Швейцарського федерального інституту інтелектуальної власності. OUS має право діяти та видавати дипломи у Швейцарії згідно з номером листа (DBK DBKS 6/33/60236), виданим Правлінням освіти і культури штату Цуг.

Ми пропонуємо цілий ряд програм навчання в Інтернеті, починаючи від аспірантури до докторантури , в тому числі магістерських та бакалаврських навчальних програм, всі наші дослідження можуть проводитися протягом одного навчального року за сумісництвом (з п'ятниці по неділю).

Академія є світовим лідером у сфері Інтернет-освіти, яка має видатну репутацію -

OUS - це " Прем'єр Акредитований Університет " Служби акредитації міжнародних коледжів

OUS сертифікований за ISO 9001: 2008. OUSis визнано ASIQUAL (академічні та навички міжнародних кваліфікацій).

Основною мовою наших навчальних програм є англійська, присвячена робочим професіоналам з усього світу.

OUS акредитована Європейською радою провідних бізнес-шкіл (ECLBS) та Європейською радою з дистанційного навчання (EUCDL).

Ми створили онлайновий досвід, який дозволяє вам ефективно взаємодіяти з викладачами та іншими студентами, все, що вам потрібно, це комп'ютер з інтернетом, його навчання на ваших умовах.

Ми закликаємо людей брати те, що вони навчають, і застосовують до свого власного життя.

Наша мета

  • Успішне майбутнє для всіх наших студентів
  • Міжнародне середовище
  • Прекрасні викладачі
  • Високий стандарт якості
  • Служити студентам з усього світу

Заняття

Наші онлайн-класи залишаються незмінними, ви отримуєте більш інтенсивний навчальний захист навколишнього середовища, ми намагаємося, щоб наші студенти-викладачі раціону були дуже маленькими, всі наші програми вивчаються англійською мовою, основна увага - забезпечити вам великі корпоративні зв'язки, пропонуючи вам неповний робочий день - онлайн-програма навчання, яка підтримує зв'язок з вашою власною компанією або роботою. Для отримання додаткової інформації відвідайте ABMS - Відкритий Університет Швейцарії www.abmswiss.com

Розташування

Цюрих

Address
Freilagerstrasse 39
8047 Цюрих, Цюріх, Швейцарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія