Universidad Arturo Prat

Введення

Прочитайте офіційний опис

Артуро Прат університет (UNAP) в даний час не акредитовані до 2017 року, він є одним з шістнадцяти університетів консорціуму університетів штату Чилі та член Асоціації регіональних університетів Чилі, який належить Раді ректорів Чилійські Університети.

UNAP отримує від Міністерства освіти затвердження для його створення в 1984 році; Тим не менш, його історія сходить до 1962 році, коли група випускників університету Чилі запропонував, то ректор Будинки вищих досліджень, створення університету.

UNAP в даний час має штаб-квартиру в місті Вікторія, Араукания регіоні; чотири школи і зв'язків з місцезнаходженням в Аріка, Аріка і Парінакота; Антофагаста і Калама, як в регіоні Антофагаста і Сантьяго, столичної області.

У внутрішній організації його батьків, наявність в школах бізнесу, гуманітарних наук, права і політичних наук, медичних наук, інженерії та архітектури та відновлюваних природних ресурсів.

Розвиток інституційних заходів на основі Стратегічного плану 2014-2020 і керівних принципів регіональних стратегій розвитку. Відповідно до цього, UNAP відрізняється тим, що має академічну пропозицію адаптований до потреб Латинської Америки через магістерських програм у віртуальному режимі з найвищих професіоналів рівні.

Розташування

Сантьяго

Address
San Pablo 1796
Сантьяго, Столичний регіон Сантьяго, Чилі

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: