Escuela de Negocios, Universidad Adolfo Ibáñez

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа бізнесу Адольфо Ібаньес університет був заснований в 1953 році в місті Вальпараїсо, і з більш ніж 65-річним досвідом, він став одним з найпрестижніших бізнес-шкіл в Чилі і Латинській Америці, ставши що стосується регіонального та глобального рівня.

Це єдина чилійська бізнес-школа, яка має трьохкратну міжнародну акредитацію (AACSB, EQUIS і AMBA), що входить до групи 1% кращих бізнес-шкіл світу.

Його міжнародне визнання підтримується також позиціонуванням своїх програм на визначних місцях глобального рейтингу, таких як América Economia, Innovation Management, Financial Times і QS, серед інших.

В даний час бізнес-школа має офіси в містах Вальпараїсо (Чилі), Сантьяго (Чилі) і операції в Лімі (Перу) і Майамі (США).

Бізнес-школа UAI характеризується освітньою моделлю, заснованою на ліберальних мистецтвах, яка спрямована на підготовку студентів до критичного мислення, здатних генерувати позитивний вплив і бути агентами змін у своїх організаціях, інтегруючи теоретичні знання з практичним досвідом у своїй підготовці. і сильна етична відданість.

Серед його стратегічних стовпів виділяються створення знань, стійкість, інновації, підприємництво, академічне лідерство та глобалізація. Наразі бізнес-школа налічує понад 5000 студентів, як у своїх перед-та післядипломних програмах, так і в мережі з більш ніж 13 000 випускників, які працюють у 40 країнах.

Вона має академічний корпус з 92 штатних професорів, 30% з яких є іноземцями, з таких країн, як Аргентина, Бразилія, Китай, Коста-Ріка, Сальвадор, Іспанія, Франція, Мексика, Перу, Уругвай, США, Венесуела , Його викладачі мають докторантуру в основних університетах світу, серед яких Гарвард, МІТ, Прінстон, Кембридж, Оксфорд, Каліфорнія, Берклі, Каліфорнія, Нью-Йорк, Чикаго, Колумбія, Меріленд, Мічиган, Бостон, Джорджія, Техас, Остін , Карнегі Меллон, серед інших. 48% факультетів походять з 100 кращих університетів, згідно з рейтингом QS.

Наша школа бізнесу прагне бути інститутом світового класу, що випливає з наших компетенцій, досвіду в діловому світі і знань, отриманих від наших досліджень, з метою розробки інноваційних лідерів, які надихають і трансформуються. її організації та суспільство в цілому, будучи бізнес-школою - моделлю етичної поведінки, критичного мислення та ефективного спілкування ».

вид

Бізнес-школа університету Адольфо Ібаньеса зосереджена на:

  • Станьте глобальною бізнес-школою завдяки розвитку свого освітнього проекту, побудові та підтримці інтеграції стратегічних альянсів у дослідження та викладання на міжнародному рівні.
  • Зміцнення передових досліджень у сфері бізнесу, залучення факультету світового класу та створення дослідницького середовища, що полегшує та сприяє мультидисциплінарним дослідженням.
  • Сприяти розробці та впровадженню навчальних планів, які допоможуть студентам досягти максимального потенціалу, змінивши ринок.
  • Розповсюджуйте інтелектуальний внесок Школи через розширення освітньої та розширювальної діяльності виконавчої влади з метою впливу та впливу на промисловість.
  • Розробити та скористатися мережею комунікацій, щоб школа мала покращити свою участь та зв'язок з керівниками бізнесу та політиками.114551_25.jpg

Освітня модель

Відповідно до освітньої моделі університету Адольфо Ібаньеса, бізнес-школа UAI включає програму ліберальних мистецтв, натхненну кращими університетами світу. Ця модель прагне заохотити студентів до роздуму над найбільш поширеними проблемами людства та спільного життя, що дозволяє не тільки навчати професії, але й розвивати більш складне, критичне та багатодисциплінарне мислення.

Зазначене перекладено на Основний навчальний план, набір з 8 курсів, натхненний 100-річним досвідом Колумбійського університету, де студенти читають, аналізують і обговорюють класичні тексти філософії, політики, літератури та науки.

Зокрема, у випадку бізнес-школи всі програми суб'єкта господарювання прагнуть, через різні навчальні програми, сприяти формуванню таких навичок:

  • Лідерство.
  • Критичне мислення
  • Ефективна комунікація
  • Етична поведінка

У конкретному випадку кар'єри комерційної інженерії, вона спирається на два стовпи, які перекладаються в академічні знання і методики, які заохочують "Навчання шляхом ведення", наближення студентів до ділового світу на ранній стадії і виведення їх за межі країни чистого набуття знань, що дозволяє їм вийти в світ бізнесу з перевагою.

Таким чином, методологія викладання зосереджується на учневі, змінюючи парадигму вчителя, який передає знання тому, де студенти є керівниками власного навчання.

Саме з цієї причини в освітню модель входить методологія семінарів, де проводяться проекти, що дозволяють взаємодіяти з реальним бізнесом. Крім того, загальна підготовка поєднується з двома варіантами ступеня: ділового адміністрування та економіки, а також магістерської програми в кінці кар'єри.

Інтеграція цих елементів дозволяє готувати фахівців, здатних адаптуватися та бути успішними у дедалі більш динамічному середовищі. Таким чином, комерційні інженери Університету Адольфо Ібаньес "навчені вирішувати проблеми, які ще не існують".114552_CAMPUSDESDEARRIBA.jpg

Розташування

Сантьяго

Address
Diagonal las Torres 2700
Сантьяго, Столичний регіон Сантьяго, Чилі

Вінья-дель-Мар

Address
Av. Padre Hurtado 750
Вінья-дель-Мар, Регіон Вальпараїсо, Чилі

Лас Кондес

Address
Av. Presidente Errázuriz 3485
Лас Кондес, Столичний регіон Сантьяго, Чилі

Акредитації