Прочитайте офіційний опис

Школа бізнесу Адольфо Ібаньес університет був заснований в 1953 році в місті Вальпараїсо, і з більш ніж 65-річним досвідом, він став одним з найпрестижніших бізнес-шкіл в Чилі і Латинській Америці, ставши що стосується регіонального та глобального рівня.

Це єдина чилійська бізнес-школа, яка має трьохкратну міжнародну акредитацію (AACSB, EQUIS і AMBA), що входить до групи 1% кращих бізнес-шкіл світу.

Його міжнародне визнання підтримується також позиціонуванням своїх програм на визначних місцях глобального рейтингу, таких як América Economia, Innovation Management, Financial Times і QS, серед інших.

В даний час бізнес-школа має офіси в містах Вальпараїсо (Чилі), Сантьяго (Чилі) і операції в Лімі (Перу) і Майамі (США).

Бізнес-школа UAI характеризується освітньою моделлю, заснованою на ліберальних мистецтвах, яка спрямована на підготовку студентів до критичного мислення, здатних генерувати позитивний вплив і бути агентами змін у своїх організаціях, інтегруючи теоретичні знання з практичним досвідом у своїй підготовці. і сильна етична відданість.

Серед його стратегічних стовпів виділяються створення знань, стійкість, інновації, підприємництво, академічне лідерство та глобалізація. Наразі бізнес-школа налічує понад 5000 студентів, як у своїх перед-та післядипломних програмах, так і в мережі з більш ніж 13 000 випускників, які працюють у 40 країнах.

Вона має академічний корпус з 92 штатних професорів, 30% з яких є іноземцями, з таких країн, як Аргентина, Бразилія, Китай, Коста-Ріка, Сальвадор, Іспанія, Франція, Мексика, Перу, Уругвай, США, Венесуела , Його викладачі мають докторантуру в основних університетах світу, серед яких Гарвард, МІТ, Прінстон, Кембридж, Оксфорд, Каліфорнія, Берклі, Каліфорнія, Нью-Йорк, Чикаго, Колумбія, Меріленд, Мічиган, Бостон, Джорджія, Техас, Остін , Карнегі Меллон, серед інших. 48% факультетів походять з 100 кращих університетів, згідно з рейтингом QS.

Наша школа бізнесу прагне бути інститутом світового класу, що випливає з наших компетенцій, досвіду в діловому світі і знань, отриманих від наших досліджень, з метою розробки інноваційних лідерів, які надихають і трансформуються. її організації та суспільство в цілому, будучи бізнес-школою - моделлю етичної поведінки, критичного мислення та ефективного спілкування ».

вид

Бізнес-школа університету Адольфо Ібаньеса зосереджена на:

 • Станьте глобальною бізнес-школою завдяки розвитку свого освітнього проекту, побудові та підтримці інтеграції стратегічних альянсів у дослідження та викладання на міжнародному рівні.
 • Зміцнення передових досліджень у сфері бізнесу, залучення факультету світового класу та створення дослідницького середовища, що полегшує та сприяє мультидисциплінарним дослідженням.
 • Сприяти розробці та впровадженню навчальних планів, які допоможуть студентам досягти максимального потенціалу, змінивши ринок.
 • Розповсюджуйте інтелектуальний внесок Школи через розширення освітньої та розширювальної діяльності виконавчої влади з метою впливу та впливу на промисловість.
 • Розробити та скористатися мережею комунікацій, щоб школа мала покращити свою участь та зв'язок з керівниками бізнесу та політиками.114551_25.jpg

Освітня модель

Відповідно до освітньої моделі університету Адольфо Ібаньеса, бізнес-школа UAI включає програму ліберальних мистецтв, натхненну кращими університетами світу. Ця модель прагне заохотити студентів до роздуму над найбільш поширеними проблемами людства та спільного життя, що дозволяє не тільки навчати професії, але й розвивати більш складне, критичне та багатодисциплінарне мислення.

Зазначене перекладено на Основний навчальний план, набір з 8 курсів, натхненний 100-річним досвідом Колумбійського університету, де студенти читають, аналізують і обговорюють класичні тексти філософії, політики, літератури та науки.

Зокрема, у випадку бізнес-школи всі програми суб'єкта господарювання прагнуть, через різні навчальні програми, сприяти формуванню таких навичок:

 • Лідерство.
 • Критичне мислення
 • Ефективна комунікація
 • Етична поведінка

У конкретному випадку кар'єри комерційної інженерії, вона спирається на два стовпи, які перекладаються в академічні знання і методики, які заохочують "Навчання шляхом ведення", наближення студентів до ділового світу на ранній стадії і виведення їх за межі країни чистого набуття знань, що дозволяє їм вийти в світ бізнесу з перевагою.

Таким чином, методологія викладання зосереджується на учневі, змінюючи парадигму вчителя, який передає знання тому, де студенти є керівниками власного навчання.

Саме з цієї причини в освітню модель входить методологія семінарів, де проводяться проекти, що дозволяють взаємодіяти з реальним бізнесом. Крім того, загальна підготовка поєднується з двома варіантами ступеня: ділового адміністрування та економіки, а також магістерської програми в кінці кар'єри.

Інтеграція цих елементів дозволяє готувати фахівців, здатних адаптуватися та бути успішними у дедалі більш динамічному середовищі. Таким чином, комерційні інженери Університету Адольфо Ібаньес "навчені вирішувати проблеми, які ще не існують".114552_CAMPUSDESDEARRIBA.jpg

Доступні навчальні програми:
 • англійська
 • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

CEMS Магістр наук у галузі міжнародного менеджменту (CEMS MIM) - це престижний наднаціональний рівень бізнесу, який можна визнати кращим паспортом для міжнародної кар'єри ... [+]

CEMS Магістр наук у галузі міжнародного менеджменту (CEMS MIM) - це престижний наднаціональний рівень бізнесу, який можна визнати кращим паспортом для міжнародної кар'єри.

Це міжнародна акредитована програма, яка має вигоду від мережі 31 провідних бізнес-шкіл світу, 73 корпоративних партнерів та 6 соціальних партнерів, які сприяють навчанню студентів. Ця програма, яка вибирається, є доступною лише кількома обраними університетами по всьому світу і лише по одній країні. В даний час тільки дві університети в Латинській Америці пропонують цю програму, яка посідає рейтинг:... [-]

Чилі Peñalolén
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Ця програма призначена для забезпечення рівня оновлених знань у сфері маркетингу в умовах високого академічного попиту. Це досягається шляхом викладання концепцій, моделе ... [+]

Ця програма призначена для забезпечення рівня оновлених знань у сфері маркетингу в умовах високого академічного попиту. Це досягається шляхом викладання концепцій, моделей, методів і прийомів прийняття маркетингових рішень.

Ця програма містить сильну практичну спрямованість, завдяки використанню методу кейса, імітаційних ігор та реалізації прикладних робіт.

Завданням магістра є професійно навчати наших студентів виконувати функції керівників або підприємців у комерційній сфері.... [-]

Чилі Peñalolén
Березень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Магістр наук у галузі інновацій та підприємництва (MIE) - це навчальний та спеціалізований простір, де студенти поглиблюють свої знання та навички для створення цінностей ... [+]

Магістр наук у галузі інновацій та підприємництва (MIE) - це навчальний та спеціалізований простір, де студенти поглиблюють свої знання та навички для створення цінностей шляхом створення нових стартапів або сприяння інновацій створеним компаніям.

Ця програма базується на спільній роботі для досягнення реалізації підприємця / інноваційного проекту. Це досягається завдяки використанню твердих методологій, які викладають викладачі та наставники високого рівня. MIE триває 12 місяців і ділиться на три етапи: 1) етап дослідження та генерації ідей, 2) етап концептуалізації нового бізнесу та, нарешті, 3) етап реалізації проектів.... [-]

Чилі Peñalolén
Березень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Магістр в галузі управління наукою, пропонованих Школою бізнесу в співпраці з факультетом технічних наук і наук Адольфо Ібаньез університету, є програмою, створеною для р ... [+]

Керівники сьогодні стикаються зі зростаючою складністю ділового світу. Проблеми в галузі управління включають елементи з різних дисциплін і вимагають спроможності діагностувати і діяти на основі твердих знань і пошуку доказів.

Ця зростаюча складність означає, що для того, щоб бути успішними на ринку праці, все більш необхідним є більш повне і суворе бачення бізнесу, засноване на сучасному управлінні, яке включає елементи стратегії, теорії організацій, поведінки. людські, маркетингові та операційні, на додаток до можливості заглиблення в різні теми.... [-]

Чилі Peñalolén
Березень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Магістр наук у галузі фінансів досягає того, що фахівці області, у свої ранні роки, досягають певного ступеня спеціалізації і позиціонування, що дозволить їм прискорити с ... [+]

Магістр наук у галузі фінансів досягає того, що фахівці області, у свої ранні роки, досягають певного ступеня спеціалізації і позиціонування, що дозволить їм прискорити свою кар'єру, стрибнувши початкові позиції недавніх випускників, і досягти стратегічних позицій у компанії за короткий час.

З 2009 року Магістр наук у галузі фінансів також є флагманською програмою партнерства між UAI та CFA Institute, організацією, що відповідає за надання сертифікатів фінансовим аналітикам у США, який став міжнародним стандартом у США. це питання.... [-]

Чилі Peñalolén
Березень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Наш просунутий магістр фінансів (AMF) LATAM орієнтований на керівників, директорів і власників компаній в Латинській Америці, з відповідним досвідом у фінансовому світі, ... [+]

Наш просунутий магістр фінансів (AMF) LATAM орієнтований на керівників, директорів і власників компаній в Латинській Америці, з відповідним досвідом у фінансовому світі, і зацікавлений у участі в унікальному освітньому досвіді, що дозволяє їм зрозуміти фінансову реальність організацій, які прямують, і їх заяв від вищого керівництва, особливо в латиноамериканському контексті. Строгий відбір учасників призводить до елітарного класу обмеженого розміру, в якому створюється цікава та збагачувальна динаміка, яка послідовно визнається учасниками програми як великий внесок у їхній освітній досвід. Кожен учасник приносить свій досвід та особливу увагу до вирішених проблем, а вчителі направляють і замовляють коментарі учасників, щоб досягти дійсних висновків і застосовних економік, особливо в Латинській Америці.... [-]

Чилі Peñalolén США New York Великобританія London Еквадор Quito Колумбія Bogotá Панама Panama City  + 8 Більше
інформація
іспанська
Заочне навчання
8 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bienvenidos a la UAI: Escuela de Negocios

Universidad Adolfo Ibáñez - Pensar con Libertad