University of South Bohemia – Faculty of Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Південної Чехії

Університет Південної Чехії є державною освітньою та дослідницькою установами університетського типу, де вісім факультетів пропонують вибірку програм вищої освіти.

Факультет

Факультет природничих наук був створений у 1991 році і пропонує студенти, аспіранти та аспіранти у багатьох біологічних дисциплінах. Більшість навчальних програм проводяться чеською мовою, але кількість курсів англійської мови та програм постійно зростає. Приклади включають бакалавр та магістерські програми біологічної хімії, що працюють протягом десяти років, або модуль кількісного екології, який працює з 2011 року. Крім того, існує багато кандидатів наук. студенти працюють у більшості робочих груп на всьому факультеті. Список англійських студій тепер розширюється новою магістерською програмою "Екологія", починаючи з осені 2019 року.

Трирічні бакалаврські програми надають студентам базові знання, необхідні для подальшого навчання в магістратурі або для практичної професійної роботи. Студенти обирають або «Вступну біологічну програму» (підготовку до подальших досліджень в галузі біології або біології для майбутніх учителів), «Біофізика», «Хімія та хімія для майбутніх вчителів», «Прикладна математика», «Математика для майбутніх вчителів», Фізика та фізика майбутніх вчителів »,« Вимірювальна та комп'ютерна техніка »або з професійно орієнтованих програм -« Екологія та охорона навколишнього середовища »,« Методи біомедичної лабораторії »,« Мехатроніка »та« Прикладна інформатика ».

Ці програми проводяться лише чеською мовою, хоча студенти мають отримати достатній рівень знань англійської мови, щоб вони могли вивчати англійські підручники. На додаток до навчальних програм, що проводяться в Чеській Республіці, Факультет природничих наук пропонує програми елітного бакалавра "Біологічна хімія" та "Біоінформатика", що працює англійською мовою. Ці навчальні програми здійснюються в рамках двосторонньої транскордонної співпраці між Університетом Йоганна Кеплера в Лінці (Австрія) та Науковим факультетом Університету Південної Чехії в м. Ческе Будейовіце.

Програми магістра відкриті для будь-якого студента, який успішно закінчив програму бакалавра в галузі біології або суміжних областях в будь-якому університеті. Кандидати приймаються на конкурсній основі, залежно від їх результатів при вступному іспиті. Вони можуть вступати в різні галузі навчання - "Прикладна інформатика", "Біологічна хімія", "Біофізика", "Ботаніка", "Клінічна біологія", "Екологія", "Експериментальна біологія", "Хімія навколишнього середовища", "Паразитологія", "Зоологія" ", Або" Фізичні вимірювання та моделювання ". Починаючи з 2008 року, було також можливо вивчити індивідуальні навчальні програми в комбінаціях, що пропонуються для двійних курсів та підготовки викладачів. Більшість цих програм проводяться лише чеською мовою, однак деякі також англійською мовою, а кількість англійських версій, як очікується, збільшиться.

Студенти одержують більше теоретичних знань у своїй галузі спеціалізації, а також випускають дипломну роботу, згідно з якою повинен бути опублікований документ у відповідному регулярному міжнародному науковому журналі. У зв'язку із зростаючим інтересом до програм обміну для студентів (таких як Socrates / Erasmus) в Європі чи навіть далі, програми пропонують набір піврічних курсів із багатьма взаємопов'язаними темами для іноземних студентів.

Докторський рівень може представляти особливий інтерес для іноземних студентів. Поля докторської дисципліни показані у наведеній нижче таблиці, а на вказаних сторінках подано більш детальну інформацію про окремі програми.

Розташування

Чеське Будейовіце

Address
Branišovská 1760
370 05 Чеське Будейовіце, Південночеський край, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми