Прочитайте офіційний опис

Університет Південної Чехії

Університет Південної Чехії є державною освітньою та дослідницькою установами університетського типу, де вісім факультетів пропонують вибірку програм вищої освіти.

Факультет

Факультет природничих наук був створений у 1991 році і пропонує студенти, аспіранти та аспіранти у багатьох біологічних дисциплінах. Більшість навчальних програм проводяться чеською мовою, але кількість курсів англійської мови та програм постійно зростає. Приклади включають бакалавр та магістерські програми біологічної хімії, що працюють протягом десяти років, або модуль кількісного екології, який працює з 2011 року. Крім того, існує багато кандидатів наук. студенти працюють у більшості робочих груп на всьому факультеті. Список англійських студій тепер розширюється новою магістерською програмою "Екологія", починаючи з осені 2019 року.

Трирічні бакалаврські програми надають студентам базові знання, необхідні для подальшого навчання в магістратурі або для практичної професійної роботи. Студенти обирають або «Вступну біологічну програму» (підготовку до подальших досліджень в галузі біології або біології для майбутніх учителів), «Біофізика», «Хімія та хімія для майбутніх вчителів», «Прикладна математика», «Математика для майбутніх вчителів», Фізика та фізика майбутніх вчителів »,« Вимірювальна та комп'ютерна техніка »або з професійно орієнтованих програм -« Екологія та охорона навколишнього середовища »,« Методи біомедичної лабораторії »,« Мехатроніка »та« Прикладна інформатика ».

Ці програми проводяться лише чеською мовою, хоча студенти мають отримати достатній рівень знань англійської мови, щоб вони могли вивчати англійські підручники. На додаток до навчальних програм, що проводяться в Чеській Республіці, Факультет природничих наук пропонує програми елітного бакалавра "Біологічна хімія" та "Біоінформатика", що працює англійською мовою. Ці навчальні програми здійснюються в рамках двосторонньої транскордонної співпраці між Університетом Йоганна Кеплера в Лінці (Австрія) та Науковим факультетом Університету Південної Чехії в м. Ческе Будейовіце.

Програми магістра відкриті для будь-якого студента, який успішно закінчив програму бакалавра в галузі біології або суміжних областях в будь-якому університеті. Кандидати приймаються на конкурсній основі, залежно від їх результатів при вступному іспиті. Вони можуть вступати в різні галузі навчання - "Прикладна інформатика", "Біологічна хімія", "Біофізика", "Ботаніка", "Клінічна біологія", "Екологія", "Експериментальна біологія", "Хімія навколишнього середовища", "Паразитологія", "Зоологія" ", Або" Фізичні вимірювання та моделювання ". Починаючи з 2008 року, було також можливо вивчити індивідуальні навчальні програми в комбінаціях, що пропонуються для двійних курсів та підготовки викладачів. Більшість цих програм проводяться лише чеською мовою, однак деякі також англійською мовою, а кількість англійських версій, як очікується, збільшиться.

Студенти одержують більше теоретичних знань у своїй галузі спеціалізації, а також випускають дипломну роботу, згідно з якою повинен бути опублікований документ у відповідному регулярному міжнародному науковому журналі. У зв'язку із зростаючим інтересом до програм обміну для студентів (таких як Socrates / Erasmus) в Європі чи навіть далі, програми пропонують набір піврічних курсів із багатьма взаємопов'язаними темами для іноземних студентів.

Докторський рівень може представляти особливий інтерес для іноземних студентів. Поля докторської дисципліни показані у наведеній нижче таблиці, а на вказаних сторінках подано більш детальну інформацію про окремі програми.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • чеська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

University of South Bohemia – Faculty of Science

Програма розширює успішний Кількісний Екологічний Модуль під керівництвом проф. Ян Леш, працює з 2011 року. ... [+]

Програма розширює успішний Кількісний Екологічний Модуль під керівництвом проф. Ян Леш, працює з 2011 року.

Студенти навчаться в сучасних екологічних дослідженнях. Курси зосереджені на екологічній теорії та аналізі, а також інтерпретації екологічних даних за допомогою сучасних обчислювальних підходів. Робоча навантаження становить близько п'яти курсів за семестр.

Сильний акцент робиться на власне дослідження студентів; майже половина кредитів присуджується за дослідницький проект, який буде проводитися протягом усіх двох років навчання, і буде основою магістерської роботи. Найкращі проекти, ймовірно, будуть опубліковані студентом як перший автор. Викладачі та керівники дисертацій проводять якісне дослідження, часто в тісному співробітництві з Центром біології Чеської академії наук.... [-]

Чеська Республіка Чеське Будейовіце
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Запросити безкоштовну інформацію від
University of South Bohemia – Faculty of Science