University Of West Bohemia - Faculty of Electrical Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про факультет

Колишній університет машинобудування та електротехніки в Пльзень (VŠSE) був заснований восени 1949 року в складі Чеського технічного університету в Празі. З 1950 року це окремий факультет, а в 1953 році він отримав незалежну університетську посаду на чолі з ректором і почав швидко розвиватися. В цей час до складу факультету входив лише один електротехнічний факультет під назвою «Кафедра електротехніки». Електротехнічний факультет (ярлик FEE) був створений одночасно з механічним факультетом у 1960 році підрозділом Університету механіки та електротехніки в Пльзень. Були додані нові галузі, орієнтовані на електроенергетику, електроніку та комп'ютери.

В даний час це частина Університету Західної Чехії в Пльзень, який був створений 28 вересня 1991 року.

Відповідно до основних науково-дослідних робіт електротехнічний факультет поділяється на п’ять кафедр та один R

  • Кафедра прикладної електроніки та зв'язку (KAE),
  • Кафедра електроенергетики та інженерії навколишнього середовища (KEE),
  • Кафедра технологій та вимірювань (КЕТ),
  • Кафедра електромеханіки та силової електроніки (КЕВ),
  • Кафедра теорії електротехніки (КТЕ),
  • Регіональний інноваційний центр електротехніки.

У галузі навчальної діяльності факультет забезпечує університетську освіту за бакалаврською, магістерською та докторською навчальними програмами. Також вона надає свої послуги у галузі довічної освіти.

У галузі досліджень, розробок та інновацій факультет зосереджується на вирішенні базових та прикладних дослідницьких проектів. Факультет має багаторічний досвід у вирішенні ряду національних та міжнародних грантових проектів та контрактних дослідницьких проектів. Факультет в перспективі демонструє здатність успішно застосовувати результати своєї науково-дослідної та дослідно-конструкторської діяльності на практиці - це може бути задокументовано низкою промислових застосувань, які були створені на основі багаторічної співпраці зі значними компаніями за межами регіону Пльзень.

Розташування

Пільзен 3

Address
8 Univerzitní
301 00 Пільзен 3, Плизький край, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія