University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

Введення

Прочитайте офіційний опис

Відкрийте для себе університет Градець Кралове

УНІВЕРСИТЕТ ХРАДЕЦ КРАЛОВЕ

Знайомтеся з динамічним та молодим середовищем Градецького краєзнавчого університету - установи, заснованої в 1959 р., Яка носила своє нинішнє ім'я з 2000 р. В даний час Alma Mater з більш ніж 7300 студентів, Університет Градец Кралове забезпечує високоякісне вищу освіту в рамках великого обсягу сфер навчання, які включають соціальні науки, гуманітарні науки, освітні студії, природничі науки, економіку та інформаційні технології. Багато подань до університету щороку демонструє високий попит на навчання в університеті, і це підтверджує його відмінне ім'я.

Університет Градец Кралове - активна установа, і її постійний розвиток відображається як в академічній, так і в будівельній діяльності: створюються нові факультети та інститути, акредитуються нові навчальні програми, а будівництво університетського містечка відбувається безперервно. Кампус університету розташований зручно в центрі міста, в декількох хвилинах ходьби від інших університетських будівель, навчальної та наукової бібліотеки та старого міста.

Випускники

Університет Градец Кралове готує кваліфікованих фахівців, які досягли успіху на місцевому ринку праці, а також за кордоном. У 2010 році університет одержав дипломну наклейку, сертифікат, виданий Європейською Комісією, який підтверджує, що університет відповідає всім стандартам європейських вищих навчальних закладів. Документ надається автоматично всім випускникам, і це гарантує в усьому світі визнання диплома Градецького Кралове.

Університет складається з чотирьох частин: факультету освіти, факультету інформатики та менеджменту, філософського факультету та факультету природничих наук.

ФАКУЛЬТЕТ ФІЛОСОФІЇ

university building

Філософський факультет УХК пропонує ступінь бакалавра, магістра та доктора філософії на чеській мові в режимі реального часу, а в декількох навчальних дисциплінах - за сумісництвом. Вона забезпечує освіту в сферах історії, археології, архівної науки, політології (з спеціалізацією в регіонах Африки та Латинської Америки в програмах магістрів та докторантури), соціології, філософії та декількох міждисциплінарних напрямів вивчення (зосереджені на інформатиці та мультимедіа в архівна наука та археологія).

Студенти факультету можуть виходити з контактів із зарубіжними університетами і проводити сегмент навчання за кордоном в одному з партнерських установ по всьому світу. Філософський факультет забезпечує навчання історії та соціальних наук для студентів викладання навчальних програм на факультеті освіти. Випускники факультету набувають першочергових знань в гуманітарних та суспільних науках та знаходять широкий спектр можливостей працевлаштування у державних установах, неурядових організаціях, комерційних агенціях, засобах масової інформації або в дослідженнях та розробках.

Філософський факультет пропонує також програми денної та заочної форм навчання англійською мовою, тобто магістерську програму "Центральноєвропейські студії" та дві програми вивчення ступеня кандидата наук в Латиноамериканських студіях та африканських студіях. Окрім цих навчальних програм, він пропонує Підготовчий курс чеської мови та спеціалізоване навчання університетів для іноземних студентів.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Навчальний рік складається з 2 семестрів. Зимовий семестр зазвичай починається третього тижня вересня і закінчується в грудні; літній семестр починається в лютому і закінчується в липні. За семестром завжди слідує 6-тижневий період іспитів.

Наш університет має дуже добре зарекомендував себе як Buddy System. Місія ESN Buddy System HK - допомогти інтеграції Еразма та інших іноземних студентів у місцеву середу.

Студенти університету Градец Кралове мають житло в університетському гуртожитку "Палахова".

VISA (громадяни, що не є членами ЄС): Іноземні громадяни, яким підлягають візові вимоги, зобов'язані подати заяву на отримання візи до в'їзду до Чехії в уповноваженому чеському посольстві. Віза не потрібна громадянам ЄС. Для отримання візи може знадобитися 2 місяці, тому не забудьте подати заявку своєчасно!

Дозвіл на проживання з метою навчання є обов'язковим для всіх іноземних студентів, які залишаються тут більше 90 днів. Країни, що не є членами ЄС: студенти з країн, що не є членами ЄС, зобов'язані мати дозвіл на проживання / візу до прибуття до Чехії - неважливо, скільки часу вони навчаться тут. Студенти повинні подати заявку на отримання дозволу на тимчасове проживання у посольстві, консульській або дипломатичній місії в країні або в найближчій країні. Міжнародні офіси на відповідних факультетах надають допомогу іноземним студентам.

ЧОМУ ВИВЕДЕННЯ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ?

Оскільки він пропонує безкоштовну освіту в державних університетах! Освіта в Чеській Республіці має значну перевагу - вона може бути безкоштовною для тих, хто бажає отримати диплом з університету чеською мовою, тобто для тих, хто вивчає чеську мову.

Через високу якість освіти. Сьогодні дипломи чеських університетів високо оцінюються по всьому світу разом з англійською та американською мовами та визнаються у кожній країні Європейського Союзу.

Через здатність подорожувати по всьому Європейському Союзу. Чеська Республіка є членом ЄС, і в 2007 році вона приєдналася до Шенгенської зони, яка дозволяє студентам переселятися без візи до всіх країн Шенгенської угоди.

Через перспективи успішної кар'єри! Іноземні студенти після закінчення навчання можуть одержувати роботу в чеській та європейській громадськості, а також у приватних установах та компаніях однаково, як громадяни Чехії.

Через високу якість європейського життя та низькі ціни. Через політичну та економічну відкритість Чеська Республіка сьогодні є однією з найбільш розвинених країн Центральної Європи. Життєвий стандарт можна порівняти з Західною Європою, але ціни на продукти харчування, проживання та товари значно нижчі.

Швидка адаптація наших студентів до чеської середовища. Сьогодні Чеська Республіка є багатонаціональною і відкритою країною, де більшість громадян можуть говорити принаймні на англійській мові.

Розташування

Градец Кралове

Address
University of Hradec Králové – Philosophical Faculty
Náměstí Svobody 331
(building B)


50003 Градец Кралове, Краєвець Градець, Чеська Республіка