Прочитайте офіційний опис

Відкрийте для себе університет Градець Кралове

УНІВЕРСИТЕТ ХРАДЕЦ КРАЛОВЕ

Знайомтеся з динамічним та молодим середовищем Градецького краєзнавчого університету - установи, заснованої в 1959 р., Яка носила своє нинішнє ім'я з 2000 р. В даний час Alma Mater з більш ніж 7300 студентів, Університет Градец Кралове забезпечує високоякісне вищу освіту в рамках великого обсягу сфер навчання, які включають соціальні науки, гуманітарні науки, освітні студії, природничі науки, економіку та інформаційні технології. Багато подань до університету щороку демонструє високий попит на навчання в університеті, і це підтверджує його відмінне ім'я.

Університет Градец Кралове - активна установа, і її постійний розвиток відображається як в академічній, так і в будівельній діяльності: створюються нові факультети та інститути, акредитуються нові навчальні програми, а будівництво університетського містечка відбувається безперервно. Кампус університету розташований зручно в центрі міста, в декількох хвилинах ходьби від інших університетських будівель, навчальної та наукової бібліотеки та старого міста.

Випускники

Університет Градец Кралове готує кваліфікованих фахівців, які досягли успіху на місцевому ринку праці, а також за кордоном. У 2010 році університет одержав дипломну наклейку, сертифікат, виданий Європейською Комісією, який підтверджує, що університет відповідає всім стандартам європейських вищих навчальних закладів. Документ надається автоматично всім випускникам, і це гарантує в усьому світі визнання диплома Градецького Кралове.

Університет складається з чотирьох частин: факультету освіти, факультету інформатики та менеджменту, філософського факультету та факультету природничих наук.

ФАКУЛЬТЕТ ФІЛОСОФІЇ

university building

Філософський факультет УХК пропонує ступінь бакалавра, магістра та доктора філософії на чеській мові в режимі реального часу, а в декількох навчальних дисциплінах - за сумісництвом. Вона забезпечує освіту в сферах історії, археології, архівної науки, політології (з спеціалізацією в регіонах Африки та Латинської Америки в програмах магістрів та докторантури), соціології, філософії та декількох міждисциплінарних напрямів вивчення (зосереджені на інформатиці та мультимедіа в архівна наука та археологія).

Студенти факультету можуть виходити з контактів із зарубіжними університетами і проводити сегмент навчання за кордоном в одному з партнерських установ по всьому світу. Філософський факультет забезпечує навчання історії та соціальних наук для студентів викладання навчальних програм на факультеті освіти. Випускники факультету набувають першочергових знань в гуманітарних та суспільних науках та знаходять широкий спектр можливостей працевлаштування у державних установах, неурядових організаціях, комерційних агенціях, засобах масової інформації або в дослідженнях та розробках.

Філософський факультет пропонує також програми денної та заочної форм навчання англійською мовою, тобто магістерську програму "Центральноєвропейські студії" та дві програми вивчення ступеня кандидата наук в Латиноамериканських студіях та африканських студіях. Окрім цих навчальних програм, він пропонує Підготовчий курс чеської мови та спеціалізоване навчання університетів для іноземних студентів.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Навчальний рік складається з 2 семестрів. Зимовий семестр зазвичай починається третього тижня вересня і закінчується в грудні; літній семестр починається в лютому і закінчується в липні. За семестром завжди слідує 6-тижневий період іспитів.

Наш університет має дуже добре зарекомендував себе як Buddy System. Місія ESN Buddy System HK - допомогти інтеграції Еразма та інших іноземних студентів у місцеву середу.

Студенти університету Градец Кралове мають житло в університетському гуртожитку "Палахова".

VISA (громадяни, що не є членами ЄС): Іноземні громадяни, яким підлягають візові вимоги, зобов'язані подати заяву на отримання візи до в'їзду до Чехії в уповноваженому чеському посольстві. Віза не потрібна громадянам ЄС. Для отримання візи може знадобитися 2 місяці, тому не забудьте подати заявку своєчасно!

Дозвіл на проживання з метою навчання є обов'язковим для всіх іноземних студентів, які залишаються тут більше 90 днів. Країни, що не є членами ЄС: студенти з країн, що не є членами ЄС, зобов'язані мати дозвіл на проживання / візу до прибуття до Чехії - неважливо, скільки часу вони навчаться тут. Студенти повинні подати заявку на отримання дозволу на тимчасове проживання у посольстві, консульській або дипломатичній місії в країні або в найближчій країні. Міжнародні офіси на відповідних факультетах надають допомогу іноземним студентам.

ЧОМУ ВИВЕДЕННЯ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ?

Оскільки він пропонує безкоштовну освіту в державних університетах! Освіта в Чеській Республіці має значну перевагу - вона може бути безкоштовною для тих, хто бажає отримати диплом з університету чеською мовою, тобто для тих, хто вивчає чеську мову.

Через високу якість освіти. Сьогодні дипломи чеських університетів високо оцінюються по всьому світу разом з англійською та американською мовами та визнаються у кожній країні Європейського Союзу.

Через здатність подорожувати по всьому Європейському Союзу. Чеська Республіка є членом ЄС, і в 2007 році вона приєдналася до Шенгенської зони, яка дозволяє студентам переселятися без візи до всіх країн Шенгенської угоди.

Через перспективи успішної кар'єри! Іноземні студенти після закінчення навчання можуть одержувати роботу в чеській та європейській громадськості, а також у приватних установах та компаніях однаково, як громадяни Чехії.

Через високу якість європейського життя та низькі ціни. Через політичну та економічну відкритість Чеська Республіка сьогодні є однією з найбільш розвинених країн Центральної Європи. Життєвий стандарт можна порівняти з Західною Європою, але ціни на продукти харчування, проживання та товари значно нижчі.

Швидка адаптація наших студентів до чеської середовища. Сьогодні Чеська Республіка є багатонаціональною і відкритою країною, де більшість громадян можуть говорити принаймні на англійській мові.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

Магістерська програма призначена для студентів, які отримали ступінь бакалавра. Дослідження розроблено як мультидисциплінарний огляд гуманітарних та соціальних наук, в як ... [+]

Філософський факультет Університету Градец Кралове пропонує ступінь магістра, який може проводитись у денній формі навчання. Магістерська програма призначена для студентів, які отримали ступінь бакалавра. Дослідження розроблено як мультидисциплінарний огляд гуманітарних та соціальних наук, в якому Центральна Європа характеризується в широкому контексті.

Зміст навчання... [-]

Чеська Республіка Градец Кралове
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

Основне завдання магістерської програми полягає в підготовці студентів до вирішення складних життєвих ситуацій окремих осіб, сімей, груп та громад в їх соціальному середо ... [+]

Інститут соціальної роботи пропонує ступінь магістра соціальної роботи .

Основною метою магістерської програми є підготовка студентів до вирішення складних життєвих ситуацій окремих осіб, сімей, груп та громад у їх соціальному середовищі. Програма забезпечить студентів знанням управління та координації, а також майстерністю відображення внутрішніх та зовнішніх факторів роботи соціальної роботи та здатності вирішувати нові дилеми. На підставі доповнення до диплому, ступінь визнається на ринку ЄС, де випускники можуть знайти роботу на соціальних та громадських службах.... [-]

Чеська Республіка Градец Кралове
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

Ця програма спрямована на підготовку кваліфікованих фахівців у галузі сучасної філософії з акцентом на філософію у соціальних науках. Філософія не задумана як ізольована ... [+]

Ступінь: випускник (магістр).Тривалість: 2 роки (4 семестри)Форма навчання: деннаМова: англійськаВхід: вересень / лютийВартість навчання: 1500 євро / семестрСтипендія: доступноТермін подачі заявки: 30 квітня / 31 жовтняРозташування: Градец Кралове, Чехія, ЄСОгляд

Ця програма спрямована на підготовку кваліфікованих фахівців у галузі сучасної філософії з акцентом на філософію у соціальних науках.... [-]

Чеська Республіка Градец Кралове
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
University of Hradec Králové – Philosophical Faculty
Náměstí Svobody 331
(building B)

Hradec Kralove, Краєвець Градець, 50003 CZ
Social Media