Silesian University - School of Business Administration

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа ділового адміністрування (SU SBA), розташована в Карвіна, історично є найдавнішою частиною Силезського університету. Сучасне будівництво школи пропонує приємну атмосферу для своїх студентів. На факультеті навчається близько 2000 зареєстрованих студентів (200 з них за кордоном) та 80 вчителів. Школа орієнтована на навчання фахівців в економічній, фінансовій, соціальній, адміністративній галузях навчання, а також комп'ютерних досліджень.

115933_115837_8.jpeg

Університет

Сілезький університет - один з наймолодших університетів Чехії, заснований у 1991 році. В даний час Сілезький університет в Опаві має три факультети: «Філософсько-науковий факультет в Опаві, Школа ділового адміністрування в Карвіні, Факультет громадськості Політика в Опаві ”та Інститут математики в Опаві. У кампусі Сілезького університету майбутні фахівці-академіки готуються до професійного чи наукового життя у сферах економіки, фінансів, маркетингу, історії, фізики, математики, літератури, мови, гастрономії, охорони здоров’я, мультимедіа та мистецтва. Факультети пропонують кілька десятків бакалаврських, магістерських та докторських програм, які відповідають стандартам Європейської системи передачі та накопичення кредитів (ECTS). Викладання підтримується мережею професійних експертів та відвідуючих професорів.

Факультет

Школа ділового адміністрування в Карвіна (SU SBA) є одним із факультетів Силезського університету в місті Опава, Чеська Республіка. Сучасні приміщення та приміщення SU SBA пропонують приємну атмосферу для всіх її 2 000 студентів та 80 викладачів. SU SBA пропонує 3-річні програми бакалавра, 2-річні магістерські програми та 4-річну аспірантуру. Основні дослідження включають економіку та управління бізнесом, банківську діяльність, соціальний менеджмент, державну економіку та управління, бухгалтерський облік і податки, готельне та туристичне управління та управлінську інформацію. Для того, щоб забезпечити найкращі умови для студентів, SU SBA зосереджується на дослідженнях та науці, співпраці з компаніями та інтернаціоналізації. Місто Карвіна з його 60.000 жителів гарне місце, щоб насолодитися своїм часом. Він знаходиться в безпосередній близькості від третього за величиною міста Острава, поруч з польськими та словацькими кордонами, а також гірськими курортами Бескидських гір.

115936_115836_3.jpeg

Кампус

Гуртожиток

Наш кампус пропонує найкраще з обох світів, як навчання, так і соціальне життя. Для навчання ви можете скористатися нашою сучасною університетською бібліотекою та багатьма навчальними клубами. Ваше соціальне життя може бути багатим завдяки різним способам зустрічі людей та насолоджуватися своїм разом. Ви можете робити різноманітні види спорту на нашому кампусі, незалежно від того, чи хочете ви працювати, грати в ігри в м'яч або потрапляючи в тренажерний зал. У нас навіть спортивні ліги для конкурентних видів. Піклуватися про хорошу їжу після цього? Ми потрапили у вас у власний бар і студентський бар. Як грати в ігри? Відвідайте наші ігрові кімнати. І, звичайно, тут є кілька приємних та спокійних місць для друзів, як у приміщенні, так і на вулиці.

Розміщення

Студенти можуть орендувати наші двомісні номери, які повністю обладнані меблями, підключенням до Інтернету, подушкою та ковдрою (постільна білизна також доступна і регулярно міняється), не поставляються лише рушники для ванної кімнати. Кожні дві кімнати розділяють ванну кімнату та туалет. Спільна кухня оснащена посудом, холодильником, мікрохвильовою піччю та плитою. Стійка реєстрації працює цілодобово.

Бібліотека та комп'ютерні засоби

Університетська бібліотека розташована на кампусі та є сучасним, з десятками тисяч джерел, багато цифрових книг, студенти можуть використовувати читальний зал, доступ в Інтернет, мультимедійний комп'ютерний клас та багатофункціональний копіювальний апарат. Всі наші будівлі та кампусі покриті безкоштовною мережею Wi-Fi. У всіх наших будинках також є комп'ютерні класи, які будь-коли можуть вільно використовувати наші студенти.

115931_115842_10.jpeg

Навчатися в Карвіна

Колишнє індустріальне місто у прекрасній долині річки Олше та в північному безмелому Бескидах. Він розташований на відстані 18 км на схід від Острави, третього за величиною міста Чехії. Частина північного кордону Карвіна також є національним кордоном з Польщею.

Навіть якщо на перший погляд це може здатися не таким, цей промисловий місто також багатий культурною та соціальною історією. Місто пройшло складне і багатовимірне розвиток протягом більше семи століть.

У минулому значення міста було зумовлено його стратегічним розташуванням на комерційному маршруті, що веде з Угорщини до Прибалтики. Це зробило місто комерційним, економічним та культурним центром усього місцевого району. Виявлення вугілля у другій половині 18 ст стало чинником, що суттєво вплинуло на наступний розвиток міста. Незважаючи на те, що наше місто належить до територій з густою концентрацією промисловості, комерційна та туристична частина була посилена в останні роки.

Околиці Карвіна забезпечують безліч місць, щоб насолоджуватися своїм життям, як Бескиди та Єсеніккі, великі ліси, озера Тьореліко та Жерменці на кілька літніх розваг, торгові центри в Остраві та вулиця Стодолні з більш ніж 100 барами.

115932_115838_4.jpeg

Розташування

Карвіна

Address
Silesian University in Opava
School of Business Administration in Karviná
Univerzitní nám. 1934/3

73340 Карвіна, Моравсько-Сілезький край, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія