Palacky University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому Університет Палацького?

Це університет, разом з рядом інших навчальних закладів, що робить Оломоуц верхній студентське місто в Чеській Республіці - де кожна п'ята людина в місті є студентом! Оломоуц, з його охороною ЮНЕСКО центру міста, є домом для більш ніж 23 000 студентів з усього світу, які доводять кожен день, чому Оломоуц називається чеський Оксфорд. Студенти буквально всюди, в якому висвітлюються тільки дружні і навіть сімейній атмосфері міста, який ви закохаєтесь в з першого погляду.

ступінь програм

Університет Палацького пропонує освітні програми, що викладаються на декількох мовах на трьох рівнях - бакалавр, магістр і докторантура. Ви можете вибрати з освітніх програм, які викладаються на факультетах мистецтв (філології, Euroculture, соціології і т.д.), медицини (загальної медицини, стоматології тощо), науки (міжнародних досліджень у галузі розвитку, доктор філософії з географії, хімії, біології і т.д.), фізична культура (Kinanthropology), освіту (спеціальну освіту, особливі потреби консультування і т.д.) і права (європейського та міжнародного права).

Університет Палацького - більше, ніж просто вивчати ...

Вісім факультетів Університету Палацького пропонують більше трьохсот освітніх програм і можливі комбінації, з багатьма курсів, доступних на іноземній мові. Майже будь-яка дисципліна можна знайти, починаючи від теології, підготовки вчителів, права, фізичної культури і спорту, через гуманітарних, соціальних наук і історії мистецтва, науки, медицини і охорони здоров'я наук. Студенти можуть вчитися в повний робочий день і неповний робочий день програми, зосередитися на одній або декількох спеціальностей в той же час, навіть між різними здібностями. Все залежить від вас, як ви можете включити предмети з інших дисциплін, в свій розклад. Університет Палацького робить акцент на індивідуальному підході і навчанні іноземних мов, програми навчання за кордоном, а також практичне навчання з професіоналами в цій галузі. Крім цього, студенти отримують достатній простір для позакласних заходів, будь то в університетських спортивних споруд (доступ річки, тренажерний зал, спортивні поля), культури (кіноклубів, студентські театри, журнали, радіо) або, наприклад, в контексті соціальної події (студент може фестиваль "Majáles", карнавальні костюми кулі, відділ партії). Існує завжди щось для всіх!

Університетський місто Оломоуц

Місто Оломоуц з його культурної, військової і церковної традиції в даний час в основному місто освіти. двадцять три тисячі студентів університету, великий корпус викладачів і наукових працівників, а також сотні учнів середніх шкіл по відношенню до населення ста тисяч зробити місто Оломоуц інтелектуального натхнення. Ви можете зустріти студентів у всьому світі, в Центральній університетській бібліотеці, Наукової бібліотеки, і міської бібліотеки, в чудових парках нижче середньовічних стін, оточуючих історичне місто, в театр, музеї, на концерти Моравська філармонія і в художні галереї. Ви зустрінете їх у залах проживання в районі Envelopa, повний студентських заходів, в спортивних майданчиків, а також на човнах на річці Морава.

Ця унікальна атмосфера приваблює іноземних студентів в Оломоуц. Вони вивчають повний робочий день або відвідувати спеціальні курси в університеті. Оломоуц є ідеальним місцем для проведення міжнародних наукових конференцій; іноземні відвідувачі вже назвали місто А "Моравський Оксфорд".

Презентація Університет Палацького в masterstudies.com підтримується з вивчення проекту в Моравію / Чехія.

Розташування

Оломоуц

Palacký University Olomouc

Address
Palacký University Olomouc
Křížkovského 8


771 47 Оломоуц, Оломоуцький край, Чеська Республіка
Веб-сайт
Телефон
+420 585 631 111