Metropolitan University Prague

Введення

Прочитайте офіційний опис

Столичний університет в Празі (МУП) займає серед найстаріших і найбільших приватних університетів в Чеській Республіці. Стабільний приплив претендентів, зацікавлених у вивченні в Metropolitan University Prague свідчить про його репутації першокласного навчального закладу. МУП забезпечує освіту близько 5000 студентів. З моменту свого створення в 2001 році, університет пропонує програми навчання в галузі міжнародних відносин територіальних, юридичних спеціальностей, а також міжнародних економічних відносин в обох очного та заочною формами навчання на чеською та англійською мовами. MUP працює в Празі і в трьох регіональних центрах в Пльзені, Ліберці і Градце Кралове.

Навчальні програми та Спеціалізації

Столичний університет у Празі забезпечує утворення в ступені бакалавра, магістра, і програм докторську ступінь. МУП також реалізує інтенсивні курси чеською та англійською мовами в якості другої мови в рамках безперервного навчання програм.

Scitientific діяльності

Столичний університет у Празі продовжує розширювати свою дослідницьку діяльність для забезпечення безперервного підвищення якості навчання. МУП надає платформу для науково-дослідних центрів, які тримають численні конференції та спеціалізовані семінари з кожним роком. Науково-дослідні центри прагнуть включати студентів у всіх їх дослідницької діяльності.


Наступні центри функціонують у МВС: Центр близькосхідних досліджень (КВМ), Інститут правової охорони промислової власності (UPOPV), Центр досліджень в галузі безпеки (C4SS), Іберо-американський центр (ІАЦ), Центр досліджень міжнародних економічних відносин (CMEV), Інститут масової інформації (ІПМ) і т.д.

Міжнародне співробітництво

Що стосується ступеня міжнародного співробітництва, Metropolitan University в Празі входить до числа провідних приватних університетів в Чеській Республіці. МУП створена мережа з більш ніж 180 університетів - партнерів - в Європі в рамках програми ERASMUS +, а також в Азії, Північній Африці, а також в Північній і Південній Америці - здійснювати свою міжнародну діяльність.

Розташування

Прага

Address
MUP Strašnice Building
University Headquarters
Metropolitan University Prague
Dubečská 900/10

100 31 Прага, Прага, Чеська Республіка