Flying Academy, International Flight Training Center

Введення

Прочитайте офіційний опис

EASA і FAA схвалений льотну школу

Льотна школа є льотна школа уповноваженим FAA (Федеральне управління цивільної авіації), а також EASA (Європейське агентство з авіаційної безпеки). найвищий пріоритет Академії є забезпечення безпечної літаючий середу для всіх своїх пілотів. Будь біля основи в Празі, Брно або Майамі, льотна школа ставить своїх клієнтів по-перше, тому що найвищий рівень задоволеності клієнтів є одним з найбільш важливих цінностей школи. Постійні інновації тримає нас попереду конкурентів не тільки глобальним присутністю, але і в технології.

Літаючі місія Академії є створення професійних, безпеки свідомих членів льотного екіпажу, які ефективно функціонувати і ретельно обладнані для задач працевлаштування в якості корпоративного пілота або першого офіцера і капітани авіакомпаній по всьому світу.

Чому обирають Авіаційної Академії

EASA Підтвердили Навчання Організація (CZ / АТО-014)
Схваленому FAA 141 і 61 Flight School
Вчіться літати в Європейському Союзі і / або в США
навчальна база польоту в Майамі, Флорида пропонує понад 360 льотних днів
Ви можете комбінувати навчання польоту в Європі і в США
12-річний досвід роботи з підготовки пілотів в Європі і 30 років в США
школа польоту очолює пілотів - ви отримаєте реальний досвід пілот
Студенти з країн по всьому світу
Безкоштовний IPad міні для наших студентів, початківців програму професійної підготовки польоту

Політ досвід навчання, інновації

Студенти прибутку з досвіду Авіаційної Академії і її інструкторів зібралися на протязі багатьох років. З 12-річним досвідом роботи Летючого академії в Європі і навіть 30-річний досвід, накопичений в базі Майамі, академія може забезпечити відмінну підготовку в рамках досвідчених пілотів по всьому світу.

Це реальний пілот досвід знаходить своє відображення у винятковому підготовки, дуже практично орієнтованої і забезпечує практичний досвід навчання. Це мета Академії, щоб створити інтерактивну і різноманітну середу навчання. Ми твердо зосередитися на інноваціях, тому наші студенти мають Availibility використання останніх досягнень в науці сучасного обладнання для вивчення: питання банку ATPL, Wi-Fi-обладнані класи, відео-матеріали та навіть безкоштовно IPad для студентів, що беруть участь в програмах ATPL модульний, 0 -CPL, а також 0-ATPL. Зміни в галузі відразу ж відбиваються на навчальних програм з метою забезпечення того, щоб всі навчальні матеріали в курсі і Авіаційної Академії продовжує забезпечувати кращі можливості для навчання своїх клієнтів.

Авіаційній Академії керує Airline Pilots. Вони розробили широкий спектр курсів, які ведуть студентів на всьому шляху до своєї мети. Студенти Летючого академії мають можливість приєднатися до програм, щоб отримати їх ліцензії приватного пілота, додати їх рейтинг інструменту, а також отримання свідоцтва комерційного пілота, що ведуть до лінійного пілота авіакомпанії.

Місця льотній школі в США і Європі

З бази в Чеській Республіці, а також Майамі, штат Флорида, льотна школа дає своїм студентам можливість вибору місця для їх навчання з багатьох привабливих варіантів. Авіаційній Академії рішуче підтримує своїх студентів з можливостями житла, вимоги до оформлення віз та багато іншого.

Летючий академія відкриває двері в Європу! Будучи студентом Летючого академії в одній з баз Чехії, студенти мають можливість відвідати країни по всій Європі (які знаходяться в Європейському союзі) без необхідності проходити через будь-який Visa неприємності! Париж, Берлін, Рим, Барселона навіть легко доступні стрибаючи на рейс з одного з численних дешевих європейських авіакомпаній.

Одним з великих переваг Авіаційної Академії є його база в Майамі, штат Флорида. Прекрасний вид з Майамі вдень і вночі, блакитне небо, і чудові пляжі не єдині переваги цього база Академії Летючого може запропонувати. Клімат Флориди дає можливість літати цілий рік. Це дозволяє всім студентам швидко зібрати їх льотних годин і стрибати в сидінні авіакомпанії або корпоративної позиції.

Студенти з країн все по всьому світу

Льотна школа створює мультикультурне середовище навчання. зі студентами з країн по всьому світу, таких як Колумбія, Сальвадор, Бразилія, Румунія, Саудівська Аравія, Індія, Мальдіви, і багато іншого. Ця міжкультурна компетенція допоможе студентам відчувати себе комфортно працювати в різних країнах протягом всієї їхньої кар'єри або обміну кабіну авіакомпанії з пілотом з іншої культури.

Загалом, льотна школа має величезний пакет можливостей, щоб запропонувати і надати своїм студентам необхідну підтримку, необхідну для виконання своїх мрії стати успішним професійних пілотів.

Розташування

Прага

Flying Academy Prague

Address
Flying Academy s.r.o.
Beranových 130
Praha 9 - Letnany 199 05

19905 Прага, Прага, Чеська Республіка
Телефон
+420 228 882 444

Брно

Brno–Tuřany Airport

Address
Flying Academy Brno
Airport Brno - Turany
Brno 627 00
Czech Republic

627 00 Брно, Південноморавський регіон, Чеська Республіка
Телефон
+420 545 521 310

Саут-Майамі Хайтс

Flying Academy Miami

Address
Саут-Майамі Хайтс, Флорида, США
Телефон
+1 305-255-8753

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: