Faculty of Pharmacy - University Of Veterinary And Pharmaceutical Sciences Brno

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет

Університет ветеринарних і фармацевтичних наук Брно був заснований 12 грудня 1918 року як перший університет, що утворився після створення Чехословаччини. Вона була заснована в приміщенні колишньої кавалерійської казарми і провінційної навчальної школи. З самого початку університет розвивався як університет, орієнтований на ветеринарну та ветеринарну гігієну. У 1991 році було додано третій факультет - факультет фармації.Pavilion of Pharmacy II

Вивчення фармації в Брно

Випускник фармацевтичного факультету дозволяє студентам зробити більше, ніж просто працювати в аптеці! Студенти після закінчення навчання готові спеціалізуватися в областях клінічної фармації, лікарняної аптеки, токсикології, біохімії, мікробіології, наукових досліджень, академії, промислової аптеки, клінічних випробувань, регуляторних питань, фармакоэкономики, патентного права та багатьох інших. .

Стандартна магістерська програма в аптеці займає п'ять років і базується на кредитній системі. Факультет є членом Асоціації європейських фармацевтичних факультетів, а його випускники відповідають всім вимогам до професії відповідно до директиви ЄС 2005/36 / EC, тому після закінчення навчання легко перенести країни Європи. У перші два роки студенти переглядають та розширюють свої знання про елементарні природні та медичні дисципліни до рівня, необхідного для розуміння конкретних предметів у галузі фармації. Студенти відвідують лекції, семінари, практичні лабораторні заняття та беруть участь у практичних аптечних місцях. Протягом наступних років навчання вони працюють над своєю дисертацією. Програма завершується захистом дисертації та складанням державного іспиту. Потім студенти отримують ступінь магістра (скорочено Mgr.).

Випускники, які отримали ступінь магістра, можуть пізніше пройти ретельний державний іспит, включаючи захист дисертації. Після проходження вони отримують ступінь «Доктор фармації» (скорочено PharmDr.).

Випускники можуть подавати заявки на аспірантуру в п'яти акредитованих філіях фармації. Після захисту дисертації та складання державного іспиту вони отримують ступінь кандидата наук.Students in the Microbiology and molecular biotechnology laboratories

Життя студентів у Брно

Всім відомо, що навчання стосується не лише навчання, а й досвіду, дружби та якісного часу, проведеного в університеті. Отже, що ми робимо для підтримки життя студентів?

Гуртожиток розташований лише за декілька хвилин ходьби від готелю у тихому районі, в історичній будівлі культурної спадщини Чехії - гуртожитку Кауніча. Студенти можуть вибрати один з декількох типів номерів - одно-, дво- або тримісні. Номер коштує близько 120 € на місяць. Гуртожиток обладнаний кабінетом, пральною машиною з пральною машиною та сушаркою, сауною, кімнатою для настільного тенісу, спортивним майданчиком, оточений зеленню та сусіднім лісом.

Kounic's Student Dormitory

Університетський кампус складається з багатьох навчальних закладів, таких як велика бібліотека, навчальні та комп'ютерні зали, їдальня, кафетерій, тренажерний зал, парк для відпочинку, клініки для тварин, лікарі, такі як лікар загальної практики, імунолог, пневмолог та гінеколог. Тому студенти концентруються в університетському містечку не тільки на суді, а й на розслаблення і зустрічі.

Щоб полегшити життя студентів, Союз студентів-фармацевтів організовує численні заходи, починаючи з прийому першокурсників і допомагаючи їм обійтись, продовжуючи організацію різноманітних заходів, таких як тренінги з м'яких навичок, кампанії громадського здоров'я, студентські вечірки, факультетський бал Союз студентів-фармацевтиків є частиною Європейської асоціації студентів-фармацевтиків і Міжнародної федерації студентів-фармацевтиків, яка дозволяє нашим студентам проходити стажування по всьому світу, відвідувати європейські та міжнародні конгреси, отримувати міжнародних друзів і міжкультурну обізнаність. Багато студентів також беруть участь у програмі Erasmus та навчаються за кордоном протягом семестру або цілого року. Вступники Erasmus також роблять культурну різноманітність дуже широкою, що сприяє великій атмосфері тут, у кампусі.

Розташування

Брно

Address
Faculty of Pharmacy
University of Veterinary and Pharmaceutical Sciences Brno
Palackeho trida 1946/1
612 42 Brno

612 42 Брно, Південноморавський регіон, Чеська Республіка

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: