Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чарльзський університет (КУ) був заснований в Празі в 1348 році імператором Святого Риму Карлом IV і належить до найстаріших, найбільших та найпрестижніших університетів світу. Чарльзський університет в даний час займає одне з кращих 2% світових університетів у Шанхайському університеті в академічному рейтингу світових університетів. Це університет № 1 у Східній Європі згідно з рейтингом Webometrics Всесвітніх університетів.

Факультет соціальних наук ( FSV UK ) є другим новітнім факультетом Карлового університету. Незабаром після свого створення в 1990 році факультет став обласним центром викладання та досліджень в галузі економіки, соціології, політології, міжнародних відносин, досліджень районів, медіа-досліджень та журналістики.

Профіль: факультет соціальних наук пропонує деякі з найвищої якості бакалаврів, магістрів та кандидатів наук в Центральній та Східній Європі у всіх сферах суспільних наук. Багато наших випускників продовжують навчання у провідних університетах США та Великобританії (Гарвард, Колумбія, LSE, Кембридж та ін.), Або вони досягають успіху в конкурсах на висококваліфіковані робочі місця.

Місія факультету полягає у сприянні вивченню та захисту знань, вихованню вільної думки, незалежних академічних досліджень та підтримці творчого духу людського суспільства. Основним завданням факультету є розвиток викладання та досліджень у тих аспектах соціальних наук, які прямо або опосередковано стосуються державного управління або економічного та культурного життя суспільства.

Факти і цифри: на даний час на факультеті навчається близько 4000 студентів повного дня. Приблизно 150 з них зараховуються до однієї з наших програм з вивчення англійської мови. FSV UK має одне з найвищих міжнародних показників участі всіх факультетів Карлового університету. Щорічно він запрошує близько 500 студентів з різних країн світу.

Міжнародне співробітництво: FSV UK підкреслює розвиток зовнішньої співпраці. По-перше, розвиваючи і зміцнюючи наукові зв'язки, студентську та академічну мобільність, по-друге, пропонуючи програми з вивчення англійської мови. Протягом усього навчального року факультет регулярно проводить гостьові лекції, семінари, семінари та конференції англійською мовою. Вони проходять у співпраці з факультетськими університетами-партнерами в Європі, Північній Америці, Азії та на Близькому Сході.

Розташування

Прага

Charles University Faculty of Social Sciences

Address
Charles University
Faculty of Social Sciences
International Office
Smetanovo nabrezi 6110 01 Прага, Прага, Чеська Республіка
Веб-сайт
Телефон
+420 222 112 111

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: